Horoskop na týden od 5. 3. do 11. 3. 2018

Přechod VENUŠE a MERKURU do znamení BERANA vnese do našich vztahů i komunikace vice extrovertní a otevřené energie, která se v extrémních případech může projevit hádkou či soubojem mezi partnery. Silné konstelace nebeských těles ve znamení RYB nám pomáhají objevit naše vlastní spirituální já, proto je tento týden vhodný k jakékoliv duchovní práci.

BRAHMI FORTE kapsle extrakt 50% bacopasidů 100 tob.
MACA peruánská BIO 100 g - 50% SLEVA

Co náš čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

Přechod LUNY do znamení ŠTÍRA otevře téma hluboké psychoanalýzy, metafyziky, boje a drog. Můžeme také očekávat vznik nečekaných situací, které nám vnuknou velice originální a zajímavé nápady, které budeme moci využít v budoucnu. Harmonické aspekty na SATURN podpoří jakoukoliv manuální práci, které se můžeme tento den věnovat.

Úterý

Jestliže v sobě řešíme boj s vnitřními démony, tak v úterý se budeme moci posunout zase o krok dále. Úterý nám pomůže uvědomit si, že pro přežití je někdy potřeba udělat drastické operace, jak okolo nás, tak i v nás samých. Pokud kráčíme cestou sebe-rozvoje, tak tento den snáze objevíme svou vlastní velikost a naučíme se věřit v sebe sama.

Středa

Pokud potřebujete cokoliv projednat, zajít na úřady nebo sepsat závěrečnou práci, tak středa je pro to velice vhodným dnem. Naše mentální stránka bude více posílená, což se pozitivně projeví i v našich vztazích, kde je komunikace velice klíčovým prvkem.

Čtvrtek

Během čtvrtečního dne přejde LUNA do znamení STŘELCE a otevře téma cestování, vzdělání, naši vlastní osobní pravdy, vnitřního přesvědčení a morálky. Čtvrtek bude z celého týdne nejvíce ohnivý a energetický, čehož můžeme využít pro prosazení našich projektů či při cvičení. Už není čas otálet, je čas jednat!

Pátek

V pátek je velká pravděpodobnost, že dostaneme bojovou náladu a budeme hledat výzvy. Tento den pro nás všechny bude vysoce stimulační a budeme v sobě řešit odvěké dilema vlastní pravdy a pravdy pravdoucí. Co je to vlastně pravda, za co vlastně v životě bojuji? Přesně na tyto otázky budeme hledat odpovědi v různé formě. Podstatné však je, abychom hledali a posouvali se vpřed.

Sobota

Vytýčení hranic, odpovědnost za svěřenou práci, hledání finančních jistot a strach ze selhání. Přesně tato témata otevře sobotní přechod LUNY do znamení KOZOROHA. Nejlepší pro nás bude připravit si plán a soupis, toho co je nutné vyřešit a následně tak konat. Je zde také riziko, že budeme vnášet hranice do našich vztahů i komunikace. Proto jenom doporučuji dát si na to pozor a moc to nepřehánět.

Neděle

Jestliže si v sobotu vymezíme hranice, tak se nám v neděli bude velice dobře pracovat a budeme mít i více prostoru pro naší spirituální a duševní práci, která je tento den značně podpořena. Pokud se tomu budeme věnovat dopodrobna, tak určitě objevíme zajímavé a klíčové informace.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

 OBJEDNEJTE SI ORMUS  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*