Horoskop na týden od 4. 6. do 10. 6. 2018

Následující týden nás čeká napětí ve vztazích. Se svými partnery budeme silně řešit téma manipulace, psychologie a sexuality. Může docházet k pokusům o psychické přemožení partnera, vztahy budou celkově velice intenzivní. Klíč vězí v uvědomění, že hlavní roli hraje omezení naší vlastní sexuality.

BRAHMI FORTE kapsle extrakt 50% bacopasidů 100 tob.
Horoskop na týden od 4. 6. do 10. 6. 2018
foto: Pixabay
VÝPRODEJ: 50% SLEVA: MACA peruánská BIO 100 g za 75 Kč

Tento proces slouží pouze pro transformaci vztahů na novou úroveň.

Proto budou na povrch vylézat negativní prvky chování, které poukáží, kde je potřebné zapracovat.

Buď budeme destruktivní, nebo budeme usilovat o regeneraci.

Volba je jenom na nás.

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

V pondělí můžeme očekávat podporu naší mentální roviny i komunikace. Pokud potřebujeme cokoliv projednat na úřadech, tak pondělí je na to vhodným dnem.

Na naší osobní cestě rozvoje se můžeme dočkat stimulace, ale můžeme na ní narážet na různé překážky.

Úterý

Úterní přechod LUNY do znamení RYB otevře téma spirituality, romantiky, emocí, empatie, charity a duševní práce.

V rovině originálních nápadu a kolektivní spolupráce získáme mírnou podporu, kterou můžeme využít pro tvorbu zcela výjimečných věcí.

Středa

Ve středu nás čeká mírná podpora v manuálních činnostech. Budeme mít vnitřní touhu řešit jakákoliv duchovní i spirituální témata. Rovina našeho podnikání či osobního rozvoje a expanze se dočká stimulace.

Komplikace mohou nastat v rovině komunikace i projevu naší osobní povahy a autority. Na cestách může dojít k větším zácpám, proto doporučím cestovat až v sobotu.

Čtvrtek

Během čtvrtka se do roviny našich vztahů dostanou velmi harmonické aspekty, díky nimž budeme moci do vztahů přinést více emocí a péče. Velmi silní budeme v oblasti jakékoliv duševní práce i co se týče našeho zájmu o spiritualitu. Mírnou podporu také získáme v našich transformačních schopnostech.

V rovině komunikace i osobního projevu budeme stále čelit komplikacím a výzvám.

Pátek

Páteční přechod LUNY do znamení BERANA otevře téma akce, boje, vůle, soutěživosti a sportu.

Velmi harmonické aspekty nás čekají v rovině sportu i soutěživosti, avšak v manuálních pracích či pracovních povinnostech mohou vyvstat komplikace, které nás budou stát více energie.

Sobota

Sobotní den sebou přinese skutečně velké výzvy do našich vztahů. Na povrch se silně budou dostávat témata sexu, manipulací a citového vydírání.

Mírná podpora vznikne v rovině komunikace, cestování i projevu naší vlastní osobnosti a s tím související nárůst vitální energie.

Neděle

Nedělní přechod LUNY do BÝKA otevře téma pohodlí, komfortu, financí, praktických záležitostí a hojnosti (smyslnosti). Silně se otevřou všechna společenská témata, lidé budou chtít sdílet své nápady, myšlenky a názory. Velmi harmonické aspekty vzniknou v rovině manuálních prací a pracovních povinností.

Komplikace ve vztazích budou pokračovat, ale k tomu se přidají i komplikace ve sportovních činnostech, kde může dojít ke zranění.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život.

Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

 OBJEDNEJTE SI ORMUS  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*