Horoskop na týden od 4. 12. do 10. 12. 2017

Tento týden bude fakt síla. Čekají nás hned 2 velké trigony a 2 T-Kvadratury na CHIRON. Je opravdu na co těšit. Během týdne budeme moci pozorovat přechod dynamické energie MARSU do znamení ŠTÍRA, takže štíři dostanou drive a silný stimul konat, jednat, bojovat. Dále se můžeme připravit na zesilující trigon z pozice SLUNCE a VENUŠE na planetu URAN, což nám přinese nečekané pozitivní změny.

KOTVIČNÍK FORTE 100 tob. extrakt 90% saponinů
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem
MACA peruánská BIO 100 g - 50% SLEVA

NEPTUN stále zůstává v trigonu na JUPITER, což nám umožňuje získat velké poznání, klidně i peníze při studiu a provozování mystických učení či při tvorbě umění – hudby, kresby, příběhy.

MERKUR se hnedka začátkem týdne začne vracet ve znamení STŘELCE, tudíž lze očekávat návrat situací a informací, které jsme řešili již v minulosti. Jakékoliv domluvy budou složitější, proto je lepší si nic důležitého nedomlouvat.

Co náš čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

Během pondělí nám LUNA přejde do znamení RAKA a vytvoří opozici na MERKUR se SATURNEM. Lze očekávat chuť komunikovat, avšak dorozumívání bude složité. Budeme se muset velmi snažit, abychom propojili velké myšlenky s malými. Trigon na MARS a SEXTIL nám poskytne více dynamické energie, kterou budeme moci investovat do sportu.

Úterý

V úterý nám vznikne první velký trigon z planet JUPITER, NEPTUN a LUNA. Jestli se uvolníme a ponoříme do sfér hudby a umění, necháme rozpustit své ego, bohatství nás nemine. Velice pozitivní energie náš čekají tento den. LUNA opozice PLUTO nám bude komplikovat naší regeneraci.

Středa

Ve středu nás čeká první T- Kvadratura z planet LUNA, URAN, MARS a opozice LUNY na PLUTO. Jestliže se nám včera dařilo, tak dnes to bude pravý opak. Doporučuji si nic důležitého na tento den neplánovat. LUNA přechází do znamení LVA.

Čtvrtek

Během čtvrtku nám MĚSÍC vytvoří harmonické aspekty na SLUNCE s VENUŠÍ. Budeme moci zazářit a družit se, avšak Kvadratura na JUPITER značí, že nás to nespíš bude něco stát.

Pátek

Konec pracovního týdne završí úžasný velký trigon s trojúhelníkem geniality. Planety SATURN, MERKUR, SLUNCE, URAN a MARS budou ve velmi harmonickém postavení a během tohoto dne se bude snad všechno dařit. Jestli chcete učinit něco důležitého tento den je pro to tím pravým.

Sobota

Hnedka z rána nám přejde LUNA do znamení PANNY a vytvoří sextil na planetu JUPIETR, ale také neharmonický aspekt na planetu VENUŠI, která je v konjunkci s planetou SLUNCE. LUNA v opozici na NEPTUN a kvadratuře na SLUNCE s VENUŠÍ přinese zmatek a nepochopení. Naše mezilidské vztahy mohou být trošičku pošramoceny, proto je dobré spíš než být puntičkářský člověk, tak být spíše optimista. Během soboty i neděle však dojde k druhé velké T- Kvadratuře, tentokrát do toho bude zapojen i asteroid CHIRON. Budeme moci pociťovat bolest, se kterou si nevíme rady.

Neděle

LUNA v trigonu na PLUTO nám dopřeje regeneraci, avšak pokud zůstaneme klidní. Jestliže budeme chtít dořešit či zrealizovat nějaké plány či plnit pracovní povinnost, tak během neděle se nám to nebude dařit skoro vůbec, díky neharmonickým aspektům na všechny planety ve střelci a opozici na CHIRON.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus269b - Horoskop na týden od 4. 12. do 10. 12. 2017 ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

2665 - Horoskop na týden od 4. 12. do 10. 12. 2017 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 4. 12. do 10. 12. 2017 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*