Horoskop na týden od 2. 7. do 8. 7. 2018

Horoskop na týden předvídá vysoce intenzivní duchovní práci ve všech směrech. Harmonické aspekty nás podpoří při jakékoliv spirituální i rozvíjející práci, avšak psychika bude napjatější.

BRAHMI FORTE kapsle extrakt 50% bacopasidů 100 tob.
Horoskop na týden od 2. 7. do 8. 7. 2018.
Horoskop na týden od 2. 7. do 8. 7. 2018.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden silně otevře téma psychologie, sexuality i alchymistické práce s transmutací svého vlastního jádra. Komunikační a mentální kanály se dočkají stimulace, ale také bloků. Velice snadno se může stát, že se lidé pohádají a nebudou si plně rozumět. Kvůli tomu bude obecně spolupráce s ostatními těžší.

AVANTURÍN sekaný náramek

Horoskop na tento týden během jednotlivých dní

Pondělí

Pondělní přechod LUNY do znamení RYB otevře téma spirituality, samoty, meditace, empatie a soucítění.

V tomto dni také vzroste chuť ke spolupráci s druhými lidmi, čehož můžeme využít, pokud máme splnit náročný kolektivní úkol. Komplikace mohou nastat ve vztazích, kde se každý bude moci cítit jinak.

GOJI KUSTOVNICE ČÍNSKÁ 1 kg A kvalita

Úterý

V úterý vzniknou skvělé harmonické aspekty, které nás podpoří snad ve všem, co uděláme.

Silně budou podpořena témata osobního rozvoje, vzdělávání, duševní práce, zodpovědnosti a disciplíny i duševních činností.

Středa

Většina harmonických aspektů z předchozího dne bude stále trvat, ale k tomu vznikne mírná podpora i v oblasti sexuality, psychologie a práce se svým vlastním skrytým jádrem.


Zdravé tipy pro jednotlivá znamení

♈ BERANBrahmi • ♉ BÝKCordyceps

♊ BLÍŽENCICordyceps • ♋ RAKAcai Berry

♌ LEVCaigua • ♍ PANNAAšvaganda

♎ VÁHYCordyceps • ♏ ŠTÍRKotvičník

♐ STŘELECReishi • ♑ KOZOROHKřemelina

♒ VODNÁŘBrahmi • ♓ RYBYAšvaganda


Čtvrtek

SAMOLEPKA KVĚT ŽIVOTA zlatá 1 ks

Čtvrteční přechod LUNY do BERANA otevře téma vůle, boje, soutěživosti, sebe-pozornosti a konfliktů.

Během tohoto dne se konečně aspoň zlepší mentální a komunikační oblast, která je jinak zatížená a oslabena. Velice vhodná bude taky jakákoliv sportovní či soutěživá aktivita.

Pátek

Pátek pro nás bude mírně komplikovanější než předchozí dny, hlavně díky složitým aspektům na rovinu vitální energie a psychické síly.

Velice oceníme, že harmonická podpora mentálních a komunikačních dovednostní stále přetrvá. Avšak problémy mohou nastat při ovládání vnitřních démonů, kterým snadněji podlehneme.

Sobota

Sobotním přechod LUNY do znamení BÝKA otevře téma pohodlí, materialismu, smyslnosti, hospodaření a hojnosti.

Celý víkend bude nabitý opravdu silnými aspekty, díky kterým dostaneme injekci – vše v jednom. Obecně bude emocionální ženská energie rebelovat a přinášet nové a originální věci, což harmonicky ovlivní vztahy i pracovní rovinu. Tento den ovšem nedoporučuji sportovat, může vzniknout zranění.

Neděle

Neděle bude ještě vyostřenější. Ženská energie bude stále revoluční a komplikace ve sportu či při soutěžích budou pokračovat. Avšak vznikne mírná podpora ve spirituální i tvořivé práci. Mnohem snáze budeme živit a podporovat, to co tvoříme.

Silné komplikace a stimulace vznikne v obecné komunikaci i cestě osobního rozvoje. Na cestách budou zácpy, proto nedoporučuji moc cestovat.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život.

Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus269b - Horoskop na týden od 2. 7. do 8. 7. 2018 ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

2665 - Horoskop na týden od 2. 7. do 8. 7. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 2. 7. do 8. 7. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*