Horoskop na týden od 19. 3. do 25. 3. 2018

Celý týden bude jednoznačně pohlcen energií ohnivého elementu! Připravte se na dynamiku, akci, nadšení, zapálení, motivaci, touze stát si za svým a dosahovat cílů. SLUNCE nám přejde do znamení BERANA a skutečně značně otevře téma boje, konfliktu a vůle. Není, čeho se bát, stačí když boj vyměníte za soutěživost, konflikt za posilování a svou vůli budete používat k prosazování dobrých myšlenek, které pomáhají všem. Nechte se inspirovat nově přicházející energií jara a jeho života. Buďte v sobě, buďte přítomní, buďte šťastní sami se sebou.

Monoatomické prvky.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

V pondělí bychom měli být velice opatrní a snažit se veškerou dynamickou energii směrovat ke konstruktivním a tvořivým činnostem. Možná  se budeme cítit trochu ukvapení, to je v pořádku, ale buďme obezřetní, co se manuálních činností týče. Nedělejme ukvapené závěry a rozhodnutí, jelikož z dlouhodobého hlediska se to nemusí vyplatit.

AVANTURÍN sekaný náramek

Úterý

Úterní přechod LUNY do znamení BÝKA otevře téma hojnosti, pohodlí, růstu a krásy. Velice harmonické aspekty na MARS podpoří jakoukoliv sportovní či soutěžní aktivitu, nebojte se v práci zabrat více, zjistíte, že na to máte dostatek energie.

Středa

Ve středu vzniknou velice příznivé konstelace pro jakoukoliv duchovní aktivitu. Zkuste sledovat umění nebo skrze něj nechat vyjádřit svou duši. Naslouchejte psychickým potřebám druhých, uvědomíte si, že pomáhat druhým přináší dobrý pocit. Nemusíte být vyloženě charitativní a pro druhé krvácet, ale stačí naslouchat druhé straně a hledat pochopení.

Menší napětí budeme moci pociťovat mezi naší emocionální a racionální stránkou. Budeme chtít expandovat a jít do hloubky sebe sama, ale doporučuji nezanedbat svůj relax a komfort.

GOJI KUSTOVNICE ČÍNSKÁ 1 kg A kvalita

Čtvrtek

Čtvrteční přechod LUNY do znamení BLÍŽENCE otevře téma cestování, komunikace, racionalizace a informovanosti. Velice příznivé konstelace zde jsou na srdce naší soustavy – SLUNCE. Nechte se Sluncem ozářit a nabít jeho energií, sami buďte energetičtí a plní radosti. Buďte asertivní a tvořiví. Během čtvrtku totiž budeme snadno přejímat Sluneční energii.

Pátek

Na pátek se připravme, že budeme muset více dýchat. Pátek bude hodně o komunikaci, potkávání se s lidmi, sdělování a šíření nových informací, proto nezapomeňte dýchat a jíst, ať má váš mozek dostatek energie a kyslíku pro svou práci. Naše duchovní a spirituální já bude silně stimulováno a bude odvádět naši pozornost, proto si sem tam dopřejme menší 2 minutovou meditaci během chůze, uleví se nám.

MONOATOMICKÉ ZLATO - ORMUS 30 ml

Sobota

Sobotní přechod LUNY do znamení RAKA otevře téma rodiny, kořenů, vzpomínání na staré časy, pocit bezpečí a mateřství. Celý den budeme čelit různorodým výzvám ať už v práci, sportu nebo na veřejnosti. Konstelace pro tento den poukazují na komplikace ze strany autorit ať už je to otec, vláda nebo náš nadřízený v práci. Vše se tak děje v zájmu našeho osobního růstu. Někdy je trnitá cesta právě to, co potřebujeme.

Neděle

Jestli nás měla sobota na něco připravit, tak to byla neděle. Během neděle se veškeré komplikace ještě zesílí a my budeme čelit opravdové zkoušce z celého týdne. Jeden harmonický aspekt se zde však nabízí, a pokud ho využijeme, značně si celý den ulehčíme. Tento harmonický aspekt podpoří veškeré duchovní činnosti, proto se jim během dne věnujme.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.


Zdravé tipy pro jednotlivá znamení

♈ BERANBrahmi • ♉ BÝKCordyceps

♊ BLÍŽENCICordyceps • ♋ RAKAcai Berry

♌ LEVCaigua • ♍ PANNAAšvaganda

♎ VÁHYCordyceps • ♏ ŠTÍRKotvičník

♐ STŘELECReishi • ♑ KOZOROHKřemelina

♒ VODNÁŘBrahmi • ♓ RYBYAšvaganda


V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

SAMOLEPKA KVĚT ŽIVOTA zlatá 1 ks

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus269b - Horoskop na týden od 19. 3. do 25. 3. 2018 ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

2665 - Horoskop na týden od 19. 3. do 25. 3. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 19. 3. do 25. 3. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*