Horoskop na týden od 19. 2. do 25. 2. 2018

Působení téměř všech osobních planet ve znamení RYB přinese silné odpojení od reality do světa snů a fantazií. Velice se zviditelní všichni umělci a umění obecně. Lidé budou chtít více bezstarostných prožitků bez nutnosti řešit praktické problémy světa, ale spíše jeho duchovní onemocnění. Tento týden nám přinese možnost, jak se duchovně očistit a pozvednout se na další úroveň vědomí.

Monoatomické prvky.
MACA peruánská BIO 100 g - 50% SLEVA

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

LUNA působící v BERANU nám může přinést svou ohnivou energií komplikace na poli práce a hlavně manuálních činností. Rozhodně to není den pro hluboké psychoanalýzy, ale co se sportu týče, tak směle do toho. Vyzkoušejte nové věci nebo se nechte motivovat duchovní četbou.

Úterý

V úterý očekávejme společenská nebo technologická témata. Do popředí našeho zájmu se budou drát veškeré originální nápady a ideje. Pozor bychom si měli dát na intenzitu těchto témat a moc bychom to neměli přehánět. Přechod LUNY do znamení BÝKA otevře naše podvědomí, pro hledání výnosů a pohodlí.

Středa

Velice kladné aspekty mezi nebeskými tělesy nám pomohou snad ve všech oblastech našeho života. Velice příznivě by měla být ovlivněna praktická a manuální témata, pracovní oblast, ale také témata společenského postavení a prestiže.

Čtvrtek

Ve čtvrtek očekávejme komplikace v podnikání i vzdělání. Do našich podnikatelských i vzdělávacích zájmů budou mluvit emoce, které nás budou od těchto oblastí odvádět. Velice nám pomůže, pokud se budeme soustředit na zdroje naši psychické síly, které právě tento den můžeme v sobě objevit.

Pátek

Přechod LUNY do znamení BLÍŽENCŮ otevře témata komunikace, cestování a vyřizování na úřadech, avšak měli bychom velmi zvážit, o čem nebo s kým mluvíme. Je zde velké riziko, že si pustíme pusu na špacír a stane se neštěstí. Obzvlášť velmi duchovní a citliví lidé mohou být raněni.

Sobota

Během soboty může dojít k úrazu během sportovních aktivit. Bude za to moci zvýšená tendence po akci a volnosti pohybu. Budeme čelit vnitřnímu konfliktu mezi informacemi, které známe z médií a mezi tím, v co opravdu věříme. Jestli budeme chtít zavítat na jakoukoliv společenskou akci, tak taková návštěva se může vyplatit.

Neděle

Rodina, romantika, děti. Přesně otevření těchto témat můžeme očekávat během neděle. Přechod LUNY do znamení RAKA způsobí, že lidé budou více emocionálně a rodinně zaměření. Velice vhodný den pro jakékoliv rodinné setkání. Problém se může dostavit, jestliže budeme chtít opravovat techniku nebo manuálně pracovat.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

 OBJEDNEJTE SI ORMUS  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*