Horoskop na týden od 13. 11. do 19. 11. 2017

Během celého týdne můžeme vidět pokračující sblížení JUPITERA s VENUŠÍ ve Štíru, které nabývá na intenzitě. Mnoho lidí si prožívá znova zamilovanosti a vášně, které již delší dobu necítili, za vše může právě tento aspekt. Vzniká tím taky riziko, že upadneme do zajetí našich závislostí a smyslů, avšak JUPITER jako velký průvodce nám z toho pomůže se vymanit a v podstatě nám ukáže, jak toho využít v náš prospěch.

BRAHMI FORTE kapsle extrakt 50% bacopasidů 100 tob.
MACA peruánská BIO 100 g - 50% SLEVA

Konjunkce SLUNCE a JUPITRA slábne a spolu s tím i naše období očisty a boje s vnitřními démony, které radikálně oslábne až další týden, ale stále bude probíhat, i když ne tolik intenzivně.

MARS vytváří s MERKUREM po celý týden příznivý aspekt, proto je jakákoliv pravděpodobnost úspěšných jednání vyšší. MERKUR se dále přibližuje k SATURNU planety odpovědnosti, řádu a disciplíny a proto tedy budeme moci pozorovat jak během tohoto, ale i dalšího týdne se komunikace stává vážnější zaměřená více na praktické věci. Doporučujeme vám připravit si tužky a diář.

Co nás čeká během jednotlivých dnů a jak si naplánovat týden?

Pondělí

Pondělí nám všem začne krásnou konstelací, kdy LUNA v trigonu na PLUTO a v sextilu na SLUNCE vytvoří trojúhelník geniality. Vůbec bych se nedivil, pokud se nám v pondělí zadaří, avšak kvadratura na SATURN nám může úspěch přinést komplikovanou cestou.

Úterý

Během úterý nám přejde LUNA do znamení VAH, ale nevytvoří zásadní aspekt s nějakým z hlavních nebeských těles. Vhodný den pro jednání.

Středa

Pokud se během středy budeme soustředit na komunikaci, budeme sbírat a podávat informace, tak by pro nás měla středa být pohodová. Nicméně kvadratura na PLUTO a opozice na URAN nám mohou přinést nečekanou komplikaci, proto buďme ostražití a nenechme se vyvést z míry.

Čtvrtek

Tím, že MĚSÍC přejde do znamení ŠTÍRA a vytvoří konjunkci s JUPITEREM, bude studium metafyziky či psychologie to pravé. Jestliže budeme hledat nějaké nekalosti v podnikání, tak je můžeme objevit.

Pátek

LUNA v konjunkci na VENUŠÍ s JUPITEREM, v trigonu na NEPTUN a v sextilu na PLUTO nám otevře kanály pro snadnější manipulaci s realitou okolo nás. Romantická večeře s partnerem se může skvěle vydařit a přiblížit vaše duše k sobě, možno i skrze vášeň.

Sobota

Během soboty nám LUNA vytvoří konjunkci se SLUNCEM a později přejde do znamení STŘELCE. Dobrý den na to, abychom přemýšleli nad sebou samými: kdo vlastně jsme, co chceme a kam putujeme. Možná budeme překvapeni, na co narazíme.

Neděle

Jak LUNA dále putuje zvěrokruhem, setká se s MERKUREM, se kterým utvoří konjunkci spolu s kvadraturou na NEPTUN. Jestliže se budeme chtít uvést do transcendentálního stavu, budou nám to komplikovat starosti o každodenní záležitosti. Mohou nastat menší problémy v komunikaci.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Za celý tým vám všem přeji pěkný, pohodový týden, plný energie života.

Jakub Kirman – osobní horoskopy zaměřené na expanzi a sílu charakteru.

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

 OBJEDNEJTE SI ORMUS  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*