Horoskop na týden od 11. 6. do 17. 6. 2018

VÝPRODEJ: 50% SLEVA: MACA peruánská BIO 100 g za 75 Kč

Horoskop na jednotlivé dny

Co nám předpovídá horoskop na daný týden?

Pondělí

V pondělí vzniknou velmi harmonické aspekty pro jakoukoliv psychologickou či spirituální práci. Jestli se odhodláme zkoumat mystéria života i lidské osobnosti, tak se nám bude velmi dařit, jelikož naše podvědomí bude u těchto témat příznivě spolupracovat.

Komplikace mohou přijít ve sféře sebe-rozvoje, filozofického uvažování či cestování do zahraničí.

Úterý

Úterní přechod LUNY do znamení BLÍŽENCŮ otevře téma komunikace, cestování na malé vzdálenosti, mentální aktivity a zpravodajství.

Harmonické aspekty nám pomohou při jakékoliv sportovní či soutěživé aktivitě, ale i ve vztazích, o které se nám bude snadněji pečovat, díky naší zvýšené citlivosti vůči druhým.

Středa

Ve středu vzniknou komplikace i boj mezi naší citovou stránkou a naším spirituálním spojením s univerzem. Tato komplikace vytvoří zkoušku pro jakoukoliv duchovní či spirituální práci, jelikož budeme muset více energie vynaložit na ladění signálu.

Díky novoluní se silně spojí podvědomé s vědomým, čehož můžeme využít pro vědomou vizualizaci svých snů, radosti i úspěchů. Tyto vizualizace se mnohem snadněji uloží do našeho podvědomí a usnadní naši manifestační práci. Avšak je dobré si uvědomit, že pouze vizualizace bez akce nic nevymanifestují, ale bez nich nejde zaměřit cíleně naší akceschopnost.

Čtvrtek

Přechod LUNY do znamení RAKA silně otevře téma rodiny, citů, mateřství, dětí i pocitu bezpečí. Tento den se ještě bude vyskytovat zbytková energie z novoluní, kterou stále budeme moci využít pro naše vizualizace.

Horoskop nám říká, že do sféry komunikace se silně budou reflektovat naše city a celkově bude tento den více komunikační, avšak budeme moci pociťovat různá omezení a pracovní tlak či dopad všech povinností.

Pátek

Během pátku se nám bude velice dařit na naší cestě sebe-rozvoje, cestování do zahraničí či v našem podnikání. Hledat pro nás inspiraci i motivaci bude značně jednodušší. Stejnou dávku podpory také nalezneme v jakékoliv duchovní či spirituální práci. Během dne se vytvoří velký trigon, který všechny výše zmíněné oblasti skutečně silně posílí.

Menší intenzitu a komplikace si budeme moci zažívat ve sféře psychologie, sexu a transformace. Během dne budeme moci čelit našim vnitřním démonům i manipulacím.

Sobota

Sobotní přechod LUNY do znamení LVA otevře téma tvořivosti, vitality, sebe-pozornosti, srdečnosti, ale i egoismu. V rovině módy i vztahů dojde k silnému posílení těchto témat. Lidé budou mít větší tendence zajímat se o svého partnera a svou krásu (obzvlášť ženy). Komplikace mohou přijít ve sportu i v kolektivní spolupráci.

Neděle

V neděli budeme čelit výzvám i komplikacím na cestě sebe-rozvoje nebo při našem podnikání. Hledání inspirace i motivace bude složitější, ale o to více nutné a tuto nutnost bude řada lidí cítit. V rovině sportu budeme také čelit výzvám, až do takové míry, že může dojít ke zranění.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život.

Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

 OBJEDNEJTE SI ORMUS  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *