Horoskop na týden od 1. do 7. ledna 2018

Během prvního novoročního týdne ještě budou doznívat nálady Vánoc a Silvestra. Jenže planety nám svou energií již budou psát další kapitolu. Takže co nás vlastně čeká? Týden ve skvostném znamení originality a kreativity. Kterým znamením tento gejzír pozitivní energie požehná nejvíce?

KOTVIČNÍK FORTE 100 tob. extrakt 90% saponinů
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zesilující konjunkce JUPITERA s MARSEM v trigonu na NEPTUN stále posiluje naši pasivní, skrytou agresi a skryté odhodlání a bojovnost, která se umí dobře skrývat. Někdo může cítit silný tlak v boji se svými závislostmi a vnitřními démony. Je to způsobeno touto hvězdnou konstelací.

AVANTURÍN sekaný náramek

Harmonický aspekt mezi MERKUREM a URANEM otevírá téma originálních myšlenek a nápadů. Můžeme očekávat možné nápady ohledně inovací jak po technické stránce např. v dílně, tak i inovativní myšlenky v politice, avšak díky neharmonickému aspektu mezi URANEM a PLUTEM zde bude vznikat tlak i případné komplikace.

Po celý týden můžeme dále na obloze pozorovat trojúhelník dobra tvořený silným zastoupením KOZOROHA v aspektu na planety ve ŠTÍRU a NEPTUN v RYBÁCH. Během týdne nás také čeká Velký Trigon hned 2x. Silné zastoupení planet v KOZOROHU otevírá téma finančního zabezpečení a práce.

Co se bude dít během jednotlivých dní?

Pondělí

Během pondělí nám přejde LUNA do znamení RAKA a vytvoří velký trigon s NEPTUNEM, MARSEM a JUPITEREM. Lze tedy očekávat den, kdy budeme moci proniknout více do mystických učení a jakékoliv rodinné setkání bude velice příznivé, avšak opozice na SATRUN, VENUŠI a SLUNCE v KOZOROHU může způsobit komplikace v pracovní sféře.

GOJI KUSTOVNICE ČÍNSKÁ 1 kg A kvalita

Úterý

- Horoskop na týden od 1. do 7. ledna 2018​Úplněk nastane během úterý ve velice harmonických aspektech. Tento den bude velice zajímavý a určitě nám přinese něco pěkného. Aspekty, které budou tento den vytvořeny, jsou velice raritní a poukazují na velkou míru tvořivosti, proto bych se nebál pustit do tvorby něčeho krásného.

Středa

Přechod LUNY do znamení LVA aktivuje lidi v tomto znamení. Neharmonické aspekty LUNY na MARS a JUPITER můžou přinést komplikace v naši činorodé, dynamické energii. Během sportu může vzniknout úraz a lze očekávat mírné oslabení bojeschopnosti a vůle.

MONOATOMICKÉ ZLATO - ORMUS 30 ml

Čtvrtek

LUNA nadále vytváří neharmonické aspekty na JUPITER s MARSEM, ale díky harmonickým aspektům na MERKUR a URAN vznikne Velký Trigon, který nám doslova dopřeje úspěch v prezentaci našich originálních nápadů a idejí. Jestliže máme v šuplíku schované nějaké originální nápady, tak během čtvrtka bude prostor je vytáhnout na světlo světa.

Pátek

Během pátku nám LUNA přejde do znamení PANNY a vytvoří harmonické aspekty na SATURN, SLUNCE i VENUŠI, který se bude projevovat větší harmonii naši vitální energie a vztahů. Harmonický aspekt z předchozího dne na URAN už bude velice slabý, ale nově vzniknuté harmonické aspekty dají prostor pro vyřízení a vytvoření efektivních pravidel a pořádku buď u nás doma, v práci nebo v našem vlastním těle. NEPTUN bude s LUNOU v opozici a bude nás chtít odvádět od sféry mystiky, meditací či mimosmyslových stavů (alkohol, drogy), avšak měli bychom se spíše držet při zemi.

Sobota

Sobota nám přinese trigon dobra díky harmonickému spojení planet PLUTO, SLUNCE, VENUŠE, JUPITER a MARS, takže budeme mít dost energie k vyřešení jakékoliv hmotné či materiální záležitosti. Neharmonické aspekty na MERKUR přinesou možné problémy v komunikaci a na cestách. Opozice NEPTUN x LUNA stále platí.


Zdravé tipy pro jednotlivá znamení

♈ BERANBrahmi • ♉ BÝKCordyceps

♊ BLÍŽENCICordyceps • ♋ RAKAcai Berry

♌ LEVCaigua • ♍ PANNAAšvaganda

♎ VÁHYCordyceps • ♏ ŠTÍRKotvičník

♐ STŘELECReishi • ♑ KOZOROHKřemelina

♒ VODNÁŘBrahmi • ♓ RYBYAšvaganda


Neděle

Přechod LUNY do znamení VAH otevře téma diplomacie a vztahů, ale zároveň vytvoří neharmonické aspekty na SATRUN a MERKUR, proto můžeme očekávat menší komplikace, co se pracovních povinností a cestování týče.

SAMOLEPKA KVĚT ŽIVOTA zlatá 1 ks

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus269b - Horoskop na týden od 1. do 7. ledna 2018 ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

2665 - Horoskop na týden od 1. do 7. ledna 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 1. do 7. ledna 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*