Horoskop na tento týden od 14. do 20. ledna 2019

Celý týden ovlivní energie, která prudce zvýší frekvenci našeho vědomí. Připraveným přinese naději do budoucna, včetně příznivých finančních vyhlídek. Naopak těm, kteří odmítají na sobě pracovat, zdůrazní konfliktní povahu a neschopnost.

eshop energie života nabízí


AŠVAGANDA 100 tob.

uklidní a povzbudí

399 Kč

REISHI FORTE

prodlouží váš věk

799 Kč

RHODIOLA extrakt 5%

balzám na štítnou žlázu

249 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

probudí vyšší energii

2391 Kč


Horoskop na tento týden.
Horoskop na tento týden.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto varuje před vzájemnými konflikty, které bude vyvolávat druhá skupina v důsledku přílišného světla, protože je bude dráždit. Proto je obzvlášť důležité trpělivé sebeovládání, přestože to vůbec nebude jednoduché a bude nás to stát mnoho sil.

Štěstí.Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Pondělní energie nás dobře nakopne, budeme se cítit silní, což budeme potřebovat pro sebeovládání, jak zmiňuje horoskop na tento týden výše.

Úterý

V úterý začne narůstat nesoulad v podobě vzájemného nepochopení, což může vést ke ztrátě energie a také i financí. Zároveň nás nové zkušenosti povýší na novou úroveň vnímání reality.

Středa

Ve středu se to může na nás začít valit ze všech stran. Horoskop na tento týden proto doporučuje lehkou bezstarostnost, s díky níž veškeré potíže hravě zvládneme. Pocit naší sebejistoty tak vzroste.

Čtvrtek

Čtvrtek bude pokračování vzájemných nedorozumění, což nás může vnitřně rozhodit. Pokud se tak stane, horoskop na tento týden doporučuje hledat oporu u vašich milovaných protějšků. Vzájemně se tak vnitřně posílíte.

Pátek

Pokud pocit, že stále něco není v pořádku, bude přetrvávat i v pátek, je žádoucí se na sebe podívat z většího nadhledu, jako na jinou osobu, které můžete snadněji poradit. Pokud se zároveň uvolní potlačovaný hněv, nechte jej prosím v klidu odejít nahoru, ale nikoliv do vašeho okolí. Celkově se vám uleví.

Sobota

V sobotu všechny vnější nesnáze definitivně pominou, obnoví se nám síly, naše trpělivost nás tak podrží. Pokud se budeme vnitřně stále cítit mírně rozhození, horoskop na tento týden doporučuje ašvagandu.

Neděle

Neděle bude naprosto parádní. Sice nás nebude nijak zvlášť povznášet na duchu, ale příjemně pohladí naši osobnost. Takovou sebejistotu, že jsme na správné cestě, a zejména intenzitu vzájemného spojení s přáteli či kolegy, tak často nepociťujeme. Užijme si to zcela naplno, protože nás tento den může nabít na velmi dlouho dopředu.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Najdete jej na zadní stránce Vaší faktury.

georg


GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

sladí hemisféry

199 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

nakopne hormony

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*