Velká astrologická předpověď na rok 2018

Je to tady. Nový rok máme před sebou a záleží pouze na nás, jestli využijeme naše vnitřní síly a poznání, abychom se posunuli zase o kousek výš. Pojďme se tedy podívat, co nás čeká z astrologického hlediska.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Během celého roku budeme mít nebeskými tělesy SATURN, PLUTO a v březnu i URANEM obsazený element země. Planetami NEPTUN a JUPITER zase element vody. Tento rok pro nás bude opravdu více emocionálně-hmotným nežli například akčně-mentálním. Zastoupení vzduchu i ohně se bude proměnlivě měnit během měsíců a kolikrát nebudou tyto elementy zastoupeny žádnou z planet.

Proto se spíše připravte, že otevřená dynamika a komunikace bude přicházet spíše nárazově, aby následně zase ustoupila, ale potřeba řešit materiální a emocionální záležitosti zde bude stabilně zastoupena po celý rok.

Leden

Během ledna budeme moci pozorovat přechod SLUNCE a VENUŠE do znamení VODNÁŘE, avšak první polovina měsíce bude vyloženě KOZOROŽSKÉHO rázu. Velké zastoupení elementu země a vody nás nutí zpomalit, věci důkladněji prověřit a ujasnit si vlastní hranice. Po přechodu SLUNCE a VENUŠE se otevře rovina komunikace a akce (MARS přejde do STŘELCE). Lze tedy říci, že první polovina měsíce bude hodně pracovní a druhá bude už volnější a otevřenější.

Únor

Začátkem února přejde MERKUR do VODNÁŘE a bude silné obsazení planet ve vzdušných elementech. Koncem února přejde MERKUR, VENUŠE a SLUNCE do RYB a vytvoří silné zastoupení elementu vody a lze tedy čekat silně emocionální období, během kterého však přijde velká možnost zbohatnout díky harmonickým aspektům na JUPITER.

Březen

Březen nám přinese velké zastoupení elementu ohně v tom nejvíce dynamickém znamení BERANA. Do BERANA přejde MERKUR, VENUŠE a SLUNCE. Začátkem měsíce bude ještě figurovat MARS ve STŘELCI, který toto ohnivé uskupení bude posilovat, pak přejde do KOZOROHA a otře téma pracovního úsilí. Nulové zastoupení elementu vzduchu a silné zastoupení země a vody bude tento oheň tlumit, takže to spíše bude vypadat, jako když hodíme mokrou hlínu do pece – hodně dýmu, syčení, ale teplo žádné. Tento měsíc je v tomto roce nejvíce ohnivým, proto jestli chcete dát nějakému projektu silný náboj, tak tento měsíc je v celém roce na to nejvhodnější. Dále se nám během tohoto měsíce stane MERKUR i JUPITER retrográdními a proto k nám budou přicházet věci z minulosti, staří učitelé a kamarádi. Merkur bude retrográdní jen chvíli, avšak JUPITER až do července. Koncem měsíce nám také přejde VENUŠE do znamení BÝKA a otevře témata hmotné / tělesné krásy.

Duben

Velké zastoupení elementu země a znamení BÝKA nás uvede do dimenzí hmotného zajištění a materiálních potřeb a smyslnosti. V tomto měsíci se také nebeská tělesa PLUTO a SATURN stanou retrográdními a začnou nám do života přivádět věci z minulosti k dořešení. Konkrétně se bude jednat o témata práce, odpovědnosti, sexuality a smrti. VENUŠE přejde do znamení BLÍŽENCŮ a všem vztahům dodá prvek komunikativnosti a volnosti.

Květen

Během května můžeme očekávat silné zastoupení elementu země a od poloviny měsíce se nám vytratí veškerý oheň a přibude element vzduchu. Všechna zemní znamení si zažijí nárůst energie, tak samo jako VODNÁŘI, kterým přejde MARS do jejich znamení a vnukne jim chuť být aktivní a konat. SLUNCE s MERKUREM přejde do znamení blíženců a otevřou komunikační kanály, mentální rovinu a cestování na krátké vzdálenosti. Přechod URANU do BÝKA přinese nečekané finanční a majetkové změny. Přechod VENUŠE do znamení RAKA přinese možnost snadněji navázat vztahy s rodinnými příslušníky.

Červen

Ze začátku silně prosazený element vzduchu vlivem obsazení SLUNCE, MERKURU a MARSU ve vzdušných znameních nechá otevřenou komunikaci, studium, cestovaní i místy ostrou výměnu názorů. Silně zastoupený element země bude vzdušnou volnost brzdit a lze si situaci představit jako leteckou dopravu, která převáží opravdu těžká závaží a celá doprava je tedy zpomalena. Oheň není obsazen vůbec, tedy nelze čekat nějaké energetické období. Od druhé poloviny měsíce bude nejsilněji prosazen element vody díky přechodu MERKURU i SLUNCE do znamení RAKA. Otevřou se témata emocí a rodiny. Během června přejde MERKUR i VENUŠE do znamení LVA a lidé v tomto znamení začnou být více ukecaní a budou chtít být vidět. MARS se také stane retrográdním a přinese nám nepřátelé z minulosti, avšak jen do srpna.

Červenec

Během července sledujeme silně prosazený element země, ale také se nám ukáže i element ohně. SLUNCE i MERKUR se během tohoto měsíce budou pohybovat ve znamení LVA a dodají zde mírnou dynamiku. Přechod VENUŠE do znamení PANNY aktivuje všem PANNÁM téma vztahů. Tento měsíc se také začne JUPITER posouvat vpřed a někteří učitelé z minulosti opět odejdou z našich životů. Retrográdní MERKUR nás upozorní na nedořešené a nevykomunikované věci z minulosti.

Srpen

MARS v tomto měsíci přejde do znamení KOZOROHA a zastaví svůj zpětný chod a začne zase jít dopředu, avšak už nestihne přejít zpátky do VODNÁŘE. Tento měsíc bychom měli dořešit pracovní záležitosti z minulosti a posunout se vpřed. Silné zastoupení elementu země, způsobené přechodem MARSU, ale také i SLUNCE do zemního znamení (PANNY) zesílí již tak silnou tématiku materiálna, financí, zajištění a majetku. Přechod VENUŠE do VAH otevře tématiku Vztahů pro všechny, ale hlavně pro lidi narozené ve znamení VÁHY.

Září

Začátkem září silně prosazený element země a vody přinese možná mírně depresivní náladu. VENUŠE přejde do znamení ŠTÍRA a poukáže na naše slabiny ve vztazích. Koncem měsíce nám také přejde SLUNCE s MERKUREM do znamení VAH a MARS do VODNÁŘE a dodají vzdušný element a probudí komunikaci, dopravu i mentální oblast. Nulové obsazení ohně značí slabou akceschopnost pro všechny lidi.

Říjen

Během říjná nám přejde SLUNCE i MERKUR do znamení ŠTÍRA a otevřou téma záhad, sexuálního lpění, sexuality, slabin i transformace nás samých, boj s vnitřními démony a psychickou očistu. Retrográdní VENUŠE nám přinese k dořešení vztahové záležitosti z minulosti. Koncem měsíce přejde MERKUR do znamení STŘELCE a otevře zájem o daleké cestování a velké myšlenky.

Listopad

Listopad nám přinese silně obsazený element ohně a budeme si tedy zažívat větší chuť do života, jít cokoliv udělat a konat. SLUNCE i JUPITER přejdou do znamení STŘELCE a silně se otevře téma pravdy, spravedlnosti, cti apod. Lidé budou mít tendence druhé moralizovat, ale na druhou stranu zde vznikne opravdu silný optimismus. MARS přechodem do znamení RYB poskytne všem lidem v tomto znamení akci a dynamiku. VENUŠE při své zpáteční cestě přejde do VAH a opět se budou řešit vztahy obecně.

Prosinec

Nulové zastoupení elementu vzduchu a silné zastoupení elementu ohně způsobí, že lidé během prosince budou spíše konat, než o tom mluvit. Silně obsazený element vody způsobí, že zde bude hodně páry a syčení a žádný čerstvý vzduch. Měli bychom si dát pozor, ať se neopaříme. Silné emoce způsobí toto opaření. Přechod SLUNCE do KOZOROHA přinese téma práce, odpovědnosti a ambicí. MERKUR se vrátí do ŠTÍRA a hnedka zase zpátky do STŘELCE a na chvíli si tedy zažijeme možná nedorozumění. VENUŠE přejde do znamení ŠTÍRA.

Předpověď pro jednotlivá znamení na rok 2018 obdržíte společně s Vaší lednovou objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Velká astrologická předpověď na rok 2018269b - Velká astrologická předpověď na rok 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Velká astrologická předpověď na rok 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Velká astrologická předpověď na rok 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*