Předpověď na tento týden pro jednotlivá znamení

Přinášíme předpověď pro jednotlivá sluneční znamení na týden od 17. do 23. května 2021.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč


Předpověď na tento týden pro jednotlivá znamení.
Předpověď na tento týden pro jednotlivá znamení. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

BERANI, LVI, STŘELCI

BERANI by se měli řádně obrnit trpělivostí, protože budou čelit poměrně velkému tlaku. Ideální proto bude, když budou před každým rozhodnutím pečlivě zvažovat všechna pro a proti. A rázem veškeré starosti pominou.

BERANŮM aktuálně doporučujeme: Caigua + Brahmi forte

LVI budou dumat, jak naložit se svým majetkem. Někdy je zkrátka lepší nelpět na něčem, co dávno už nefunguje, a raději se toho zavčasu zbavit, než daná věc ztratí svou cenu. Paradoxně se jim uleví a zlehka tak budou moci energicky vykročit na další pouť životem.

LVŮM aktuálně doporučujeme Reishi + Caigua

STŘELCI budou přemýšlet nad investicemi do budoucna. Čeká je výrazný úspěch, byť i ten má svou odvrácenou stranu. Nejlepší proto bude nad věcmi příliš nepřemýšlet a nechat je volně plynout.

STŘELCŮM aktuálně doporučujeme Chlorella + Hercampuri

BÝCI, PANNY, KOZOROZI

BÝKY rovněž čeká velký úspěch, který bude mít své pro a proti. Měli by se proto spolehnout na své vyspělejší já, zejména ženského charakteru, které je povede ke světlým zítřkům.

BÝKŮM aktuálně doporučujeme Gotu Kola forte + Camu Camu

PANNY budou mít týden poněkud zmatený a prázdný. Dokonce je může zachvátit hněv, měly by se proto stejně jako býci plně spolehnout na své vyspělejší já, které jim ukáže cestu, jak z toho ven.

PANNÁM aktuálně doporučujeme: Křemelina + Ašvaganda forte

KOZOROZI se dozvědí zajímavé zprávy, které jim ukáží povzbudivé světlo budoucnosti. V něčem ovšem budou muset slevit, jinak je čeká rozčarování, že nebudou moci najít přesně to, co hledají.

KOZOROHŮM aktuálně doporučujeme: Kurkumin forte + Muay mast

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI

BLÍŽENCI si půjdou pevně za svým, byť se to neobejde bez diskusí. Budoucnost, k níž kráčí, je ovšem natolik lákavá, že je nic neodradí.

BLÍŽENCŮM aktuálně doporučujeme: L-tryptofan + Cordyceps

VÁHY začnou novou etapu svého života, ale hned na startu je čeká nechtěný konflikt, který je uvede do disharmonie. Měly se proto podívat dovnitř sebe, zda-li tou příčinou nejsou ony samy svým jednáním, na které jsou zvyklé.

VÁHÁM aktuálně doporučujeme: Hercampuri + Flor de Arena

VODNÁŘI začnou týden nečekanými finančními výdaji, ale to je pouze předzvěstí štěstěny, která k nim míří. Proto je důležité zachovat chladnou a rozhodnou hlavu, jakékoliv starosti rázem zmizí.

VODNÁŘŮM aktuálně doporučujeme: Brahmi forte + Ašvaganda forte

RACI, ŠTÍŘI, RYBY

RAKY čeká příjemný obrat, který je ale zároveň přiměje v něčem slevit ze svých nároků. I když je následně bude čekat slušný nápor, vnitřně pevně vědí, že jdou správným směrem.

RAKŮM aktuálně doporučujeme: Guarana anebo Manayupa

RYBY si něco zásadního uvědomí. Paradoxně toto prozření je může ještě více zmást, jak pokračovat dál. Stačí udělat jakýkoliv krok a cesta se objeví.

RYBÁM aktuálně doporučujeme: Ašvaganda forte + Cordyceps forte

ŠTÍRY bude pohánět vidina ambiciózní budoucnosti, která ovšem může skončit jejich rozčarováním. Nejlepší pro ně bude, když si nic nebudou brát k srdci, ať se děje, co se děje.

ŠTÍRŮM aktuálně doporučujeme: Brahmi forte + Chanca Piedra

Parádní týden plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Předpověď na tento týden pro jednotlivá znamení 269b - Předpověď na tento týden pro jednotlivá znamení  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Předpověď na tento týden pro jednotlivá znamení  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Předpověď na tento týden pro jednotlivá znamení  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*