Předpověď na tento týden pro jednotlivá znamení

Přinášíme předpověď pro jednotlivá sluneční znamení na týden od 17. do 23. května 2021.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč


Předpověď na tento týden pro jednotlivá znamení.
Předpověď na tento týden pro jednotlivá znamení. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

BERANI, LVI, STŘELCI

BERANI by se měli řádně obrnit trpělivostí, protože budou čelit poměrně velkému tlaku. Ideální proto bude, když budou před každým rozhodnutím pečlivě zvažovat všechna pro a proti. A rázem veškeré starosti pominou.

BERANŮM aktuálně doporučujeme: Caigua + Brahmi forte

LVI budou dumat, jak naložit se svým majetkem. Někdy je zkrátka lepší nelpět na něčem, co dávno už nefunguje, a raději se toho zavčasu zbavit, než daná věc ztratí svou cenu. Paradoxně se jim uleví a zlehka tak budou moci energicky vykročit na další pouť životem.

LVŮM aktuálně doporučujeme Reishi + Caigua

STŘELCI budou přemýšlet nad investicemi do budoucna. Čeká je výrazný úspěch, byť i ten má svou odvrácenou stranu. Nejlepší proto bude nad věcmi příliš nepřemýšlet a nechat je volně plynout.

STŘELCŮM aktuálně doporučujeme Chlorella + Hercampuri

BÝCI, PANNY, KOZOROZI

BÝKY rovněž čeká velký úspěch, který bude mít své pro a proti. Měli by se proto spolehnout na své vyspělejší já, zejména ženského charakteru, které je povede ke světlým zítřkům.

BÝKŮM aktuálně doporučujeme Gotu Kola forte + Camu Camu

PANNY budou mít týden poněkud zmatený a prázdný. Dokonce je může zachvátit hněv, měly by se proto stejně jako býci plně spolehnout na své vyspělejší já, které jim ukáže cestu, jak z toho ven.

PANNÁM aktuálně doporučujeme: Křemelina + Ašvaganda forte

KOZOROZI se dozvědí zajímavé zprávy, které jim ukáží povzbudivé světlo budoucnosti. V něčem ovšem budou muset slevit, jinak je čeká rozčarování, že nebudou moci najít přesně to, co hledají.

KOZOROHŮM aktuálně doporučujeme: Kurkumin forte + Muay mast

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI

BLÍŽENCI si půjdou pevně za svým, byť se to neobejde bez diskusí. Budoucnost, k níž kráčí, je ovšem natolik lákavá, že je nic neodradí.

BLÍŽENCŮM aktuálně doporučujeme: L-tryptofan + Cordyceps

VÁHY začnou novou etapu svého života, ale hned na startu je čeká nechtěný konflikt, který je uvede do disharmonie. Měly se proto podívat dovnitř sebe, zda-li tou příčinou nejsou ony samy svým jednáním, na které jsou zvyklé.

VÁHÁM aktuálně doporučujeme: Hercampuri + Flor de Arena

VODNÁŘI začnou týden nečekanými finančními výdaji, ale to je pouze předzvěstí štěstěny, která k nim míří. Proto je důležité zachovat chladnou a rozhodnou hlavu, jakékoliv starosti rázem zmizí.

VODNÁŘŮM aktuálně doporučujeme: Brahmi forte + Ašvaganda forte

RACI, ŠTÍŘI, RYBY

RAKY čeká příjemný obrat, který je ale zároveň přiměje v něčem slevit ze svých nároků. I když je následně bude čekat slušný nápor, vnitřně pevně vědí, že jdou správným směrem.

RAKŮM aktuálně doporučujeme: Guarana anebo Manayupa

RYBY si něco zásadního uvědomí. Paradoxně toto prozření je může ještě více zmást, jak pokračovat dál. Stačí udělat jakýkoliv krok a cesta se objeví.

RYBÁM aktuálně doporučujeme: Ašvaganda forte + Cordyceps forte

ŠTÍRY bude pohánět vidina ambiciózní budoucnosti, která ovšem může skončit jejich rozčarováním. Nejlepší pro ně bude, když si nic nebudou brát k srdci, ať se děje, co se děje.

ŠTÍRŮM aktuálně doporučujeme: Brahmi forte + Chanca Piedra

Parádní týden plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Předpověď na tento týden pro jednotlivá znamení269b - Předpověď na tento týden pro jednotlivá znamení MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Předpověď na tento týden pro jednotlivá znamení OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Předpověď na tento týden pro jednotlivá znamení monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*