Předpověď na rok 2020: Jaký bude?

Přestože rok 2020 nezačne tak, jak bychom si ideálně představovali, protože vše má své pro a proti, během jara se situace obrátí. Začne nás ovlivňovat nová silná energie, která povede k prosperitě, sebedůvěře a materiálnímu bohatství.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

139 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč


Předpověď na rok 2020: Jaký bude?
Předpověď na rok 2020: Jaký bude? foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Cesta k němu ale nebude jednoduchá, protože bude vyžadovat velké úsilí a také prozíravost, že nemá smysl se bezhlavě hnát za každou změnou jen proto, abychom se někam v životě posunuli kvůli pocitu, že stojíme na místě.

Někdy je nejlepším řešením si jen tak zlehka vyšlapovat s vědomím, že se máme kam vracet.

Tato vnitřní jistota nám pomůže se přenést přes údobí emocionálních nesnází, kterému se nelze vyhnout. Protože vede k sounáležitosti s lidmi, s nimiž nás pojí podobný pohled na život zejména v otázkách pravdy a lži.

Díky tomu začnou vznikat nové komunity, které mají společný cíl – připravit se na změny v proudění kosmických sil, což brzy pocítíme.

Lidé, kteří nebudou připraveni, budou velmi lehce upadat do konfliktů, kterými chtějí řešit vlastní selhání.

Lidé v komunitách, které bude scelovat jednota a společná touha po vyšších principech, zažijí ve svých životech pozitivní obrat. Jelikož jsou zároveň strůjci svého osudu, budou dobře chápat, proč se jejich život vyvíjí tímto směrem. Jsou totiž velmi zodpovědní, protože dokáží předvídat cestu životem, aniž by ubližovali jiným bytostem.

Jejich jednání přitom na první pohled bude možná vypadat poněkud bláznivě a lehkomyslně. Ale opak je pravdou. Moc dobře vědí, co si mohou dovolit a co ne, aby je karma povznášela a nikoliv srážela. Stejně tak vědí, že veškeré dobré skutky, které vykonají, se v jejich realitě neprojeví hned.

Ani nemohou, protože v opačném případě by negativističtí lidé s dobrotou obchodovali.

Obezřetnost bude v letošním roce zcela na místě, protože tvrdohlavost za každou cenu povede ke ztrátám a nečekaným koncům. Přestože se nám v nesnázích může dostat podpory, která bude nadějí do budoucnosti. je nutné mít na paměti, že na ni neexistuje nárok. Je to dar, nikoliv samozřejmost.

Pokud si to nebudeme dostatečně uvědomovat a spoléhat se stále na zázraky, může nám tato strategie krátkodobě vycházet, ale nakonec stejně skončí ještě větší ztrátou.

Jak již správně tušíte, tento rok bude náročnou zkouškou z naší pokory.

Pokory vůči vyšším silám, kterým nerozumíme a tudíž nimi ani nesmíme pohrdat, protože bychom se chovali jako pošetilí egoisté, kteří mají dojem, že svět patří jim.

Nepatří.

Náleží nám všem, bez výjimky.

Jelikož každá část obsahuje zároveň celek, všichni jsme Jedno.

A tudíž pokud budeme, ať vědomě či nevědomě, ubližovat jiným bytostem, správci naší karmy nám to s radostí nakonec dají sežrat.

A proto neubližuj ani tomu, co sníš, jinak se karmou potápíš.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Předpověď na rok 2020: Jaký bude?269b - Předpověď na rok 2020: Jaký bude? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Předpověď na rok 2020: Jaký bude? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Předpověď na rok 2020: Jaký bude? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Hroznové jádro extrakt ZDARMA.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

349 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

149 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*