Horoskop od 7. 5. do 13. 5. 2018

Tento týden můžeme čekat vznik různorodých aspektů, které nám do života přinesou velmi zajímavé situace. Velice se nám bude dařit v hledání vnitřní psychické síly, díky které budeme schopni překonat řadu opravdu těžkých překážek, ale na naší cestě za expanzí a růstem můžeme čelit komplikacím a svádění. Témata během jakékoliv komunikace budou originální a vznikne zde silný prostor k diskuzi o společnosti, idealismu i technologiích. Nutno však podotknout, že zde hrozí zvýšené riziko názorových střetů a bojů, proto doporučuji zachovat si názorovou toleranci.

REKLAMA

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

799 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

499 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

399 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

V pondělí může vzniknout střet mezi naší vědomou a podvědomou stránkou. Také bude možný konflikt naší racionální mužnou a emocionální ženskou stránkou, nicméně je to skvělý den pro řešení jakýchkoliv partnerských či módních záležitostí.

Silnější komplikace se mohou objevit ve sféře psychické expanze i podnikání. Provádění jakékoliv skryté činnosti bude mnohem těžší a viditelnější.

Úterý

Na úterý se aspekty oproti pondělí moc nezmění, proto lze očekávat stejné nebo podobné komplikace a témata.

Středa

Přechod LUNY do znamení RYB se pojí s tématy spirituality, intimity, osamocení, meditace, soucitu i umění. Na středu si můžeme naplánovat jakékoliv manuální činnosti, jako jsou opravy běžných spotřebičů, oprava automobilu apod.

Tento den je také vhodný pro jakoukoliv týmovou spolupráci a kooperaci.

Teambuildingová akce nebo kuželky s přáteli by mohly dobře dopadnout.

Čtvrtek

Během čtvrtečního dne vzniknou velmi harmonické aspekty pro jakoukoliv duchovní či uměleckou práci, meditaci, mentální stimulaci, posílení naší identity a osobnosti. Příznivý vliv se dále projeví do sféry podnikání i osobního růstu a všech sexuálních či psychologických činností.

Komplikace budeme však moci pozorovat v rovině partnerských vztahů, kde budeme nuceni investovat více energie.

Pátek

Páteční přechod LUNY do znamení BERANA otevře téma boje, války, akce, vůle, hádek, soutěživosti, temperamentu.

Díky kladnému aspektu na MARS budou všechna tato témata ještě více posílena a harmonizována, proto doporučuji si na závěr pracovního týdne naplánovat jakoukoliv fyzickou či sportovní aktivitu.

Sobota

V sobotu vzniknou disharmonické a stimulační aspekty komplikující jakékoliv manuální činnosti a psychologickou práci se sebou i s druhými.

Samozřejmě se může stát, že se do těchto aktivit dostaneme, ale když se tak stane, bude velmi dobré počítat s větším výdejem energie, než jsme obvykle zvyklí.

Neděle

Během neděle budou dále vznikat komplikace v rovině psychologických témat, ale k tomu zde přibude i silná stimulace pro oblast fyzických a sportovních aktivit. Pokud máme naplánovanou nějakou sportovní aktivitu, je dobré si s sebou vzít i příruční lékárničku, jelikož může dojít k úrazu.

V neděli budou vznikat také větší tendence cestovat a komunikovat, čehož můžeme využit pro posílení partnerských vztahů, které budou tento den kladně podpořeny.

K večeru přejde LUNA do znamení BÝKA a otevře téma prosperity, pohodlí, dobrého jídla, hojnosti i krásy.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 7. 5. do 13. 5. 2018269b - Horoskop od 7. 5. do 13. 5. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 7. 5. do 13. 5. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 7. 5. do 13. 5. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

KONOPNÉ SEMÍNKO 100 g

dodá zdravé tuky

59 Kč

CORDYCEPS BIO 100 g

silné tělo

399 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*