Horoskop od 5. 2. do 11. 2. 2018

Již minulý týden jsme mohli pocítit zvýšený tlak v oblasti financí či podnikání. Tento týden se tyto oblasti dočkají opravdu silné stimulace, takže doporučuji chopit se akce a jednat, než se nechat touto vlnou převálcovat. Díky neharmonickému aspektu mezi NEPTUNEM a MARSEM čekejme napětí, co se ze strany police i armády týče. Mohou vyvstat různé spirituální konflikty mezi rozdílnými náboženskými či duchovními skupinami a my sami můžeme čelit duchovnímu konfliktu v nás samých.

REKLAMA

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Co nás čeká v týdnu během jednotlivých dnů?

Pondělí

Vztahy budou v tomto dnu podpořeny a lidé rádi vyhledají společnost druhých. Pozor bychom si měli dát převážně na nečekané a náhle emoce, které v nás budou vznikat. Také se můžeme zaměřit na naší vlastní sexualitu, jelikož může dojít k jejímu zneužití námi samými nebo někým jiným.

Úterý

Během úterý mohou vyvstat problémy v komunikaci, ale velkou pomoc můžeme najít v práci a manuálních činnostech. Jestli máme poškozený nějaký spotřebič, či cokoliv jiného, tak úterý je vhodným dnem k opravám. Přechod LUNY do znamení ŠTÍRA otevře téma intimity a hloubkové psychoanalýzy sebe sama i druhých.

Středa

Ve středu budeme moci vnést do tématu podnikání i financí více emocí. Může vzniknout drama, ale díky harmonickým aspektům by vše mělo dobře dopadnout. Vztahy i komunikace budou více okořeněné, až to může pálit, tak určitě nebude na škodu použít trošku milá a přívětivá slova, které celou situaci pěkně zchladí.

Čtvrtek

Přechod LUNY do znamení STŘELCE otevře témata vzdělání, cestování, víry i názorů. Díky těsné pozice LUNY s MARSEM se připravte na emoce agresivity vznikající ve vás nebo ve vašem okolí. Ve čtvrtek se budeme moci cítit, že nás svět nutí konat, proto doporučuji jakékoliv sportovní aktivity.

Pátek

Během pátku by měly problémy v komunikaci zmizet a nám by se mělo mluvit opět dobře. Při cestování by neměly vznikat komplikace, ale napovrch mohou vyplavat různé duchovní konflikty. Když budeme soustředit pozornost sami na sebe, tak nám to v mnoha ohledech pomůže.

Sobota

Na sobotu si připravte všechny možné originální nápady, jelikož právě tento den dostanou prostor. Jestliže pocitově zachytíte nějakou perfektní myšlenku, neváhejte se s ní pochlubit a klidně ji prodiskutujte s druhými. Zavítejte do společnosti či si běžte koupit nové oblečení. Vyplatí se to.

Neděle

Přechodem LUNY do znamení KOZOROHA se otevře téma zodpovědnosti, práce, ale i kloubů kostí a zubů. Na neděli si naplánujte dodělání restů, které máte již nějakou dobu ve své hlavě. Určitě vhodné bude podniknout něco společného s partnerem. Rovina vztahů na tento den pěkně vychází.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 5. 2. do 11. 2. 2018 269b - Horoskop od 5. 2. do 11. 2. 2018  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 5. 2. do 11. 2. 2018  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 5. 2. do 11. 2. 2018  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*