Horoskop od 30. 7. do 5. 8. 2018

Horoskop na tento týden od 30. července do 5. srpna nám přinese 7 dní, které se ponesou ve znamení extrémně silné stimulace. Takové týdny vznikají jen málokdy, je třeba toho využít. Jak?

REKLAMA

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč


Horoskop na tento týden od 30. 7. do 5. 8. 2018.
Horoskop na tento týden od 30. 7. do 5. 8. 2018. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden nám ukazuje, že na povrch se velmi klikatou cestou budou prodírat témata komunikace, cestování, rozvoje, originality i evoluce. To vše za přítomnosti silného egoismu. Co nám přináší horoskop na týden pro jednotlivé dny?

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Pondělní přechod LUNY do znamení RYB otevře téma intimity, soucitu, spirituálního spojení, intuice, romantiky a hlubokých emocí.

Aspekty nám budou přát na poli originálních nápadů a inovací, tak samo jako v dodržování pravidel a soudnosti. Měli bychom této situace využít ve prospěch našich či kolektivních projektů. Velice vhodný den pro jakoukoliv zodpovědnou práci, za kterou získáme respekt ostatních.

Úterý

Během úterý se spojí ženská energie s planetou mysterií a mimosmyslových stavů.

Výsledkem tohoto spojení bude vyšší emocionální potřeba po meditaci či duchovním spojení, avšak podobně naroste i touha po alkoholu a jiných omamných látkách. Na to bychom si měli dávat pozor, nechte si proto náš horoskop na tento týden stále otevřený.

Středa

Středeční přechod LUNY do znamení BERANA otevře téma soutěživosti, boje, fyzické síly a odolnosti, vůle i agresivity.

Tento přechod nám pomůže svými aspekty v oblasti sportu, naše vitální síla osobnosti a vlastního charismatu vzroste. Komplikace se však mohou objevit na poli pracovního respektu a vztahů s druhými lidmi.

Pokud se budeme snažit o harmonii ve vztazích, tak se nám to může podařit, pokud nebudeme příliš tlačit na pilu.

Čtvrtek

Oblast vlastních tvořivých sil, centra naši osobnosti (ega) i charismatu bude dozajista mnohem lepší. Toho můžeme využít pro lepší sebeprezentaci a projev, obzvlášť když do toho vložíme své emoce.

Téma sexu, osobnostní transmutace a psychologie bude taky hrát silnou roli v tento den. Avšak dostat se k nabízeným pozitivním stránkám těchto věcí bude složité. O to lepší výsledky naše úsilí na tomto poli přinese.

Pátek

Podobně jako předchozí den, vzniknout stejné aspekty na oblast sexu, psychologie i vnitřní transmutace. Ale naše komunikace i originální nápaditost bude harmonicky podpořena.

Této podpory bychom měli využít k tomu, abychom se vzájemně domluvili s druhými lidmi na budoucích plánech. Opět apeluji na to, abyste si horoskop na tento týden nechali v otevřeném panelu.

Sobota

Sobotní přechod LUNY do znamení BÝKA otevře téma pohodlí, prosperity, vydělávání peněz, majetku, lenosti a komfortu

Vznikne disharmonie mezi mužským a ženským principem, mezi emocemi a egem. Tato disharmonie se silně projeví na naší cestě osobního rozvoje, která bude značně komplikovaná. To samo o sobě je výzva, jelikož o to více budeme vedeni ke svému rozvoji.

Neděle

V neděli nám naopak vznikne pozitivní energie při jakýchkoliv sexuálních praktikách, ve vztazích, módě i duchovní práci. Komplikace lze čekat v komunikaci a ve vyhledávání informací. Cesta osobního růstu taky bude stále klikatá.

Doporučuji se soustředit spíše na vztahy, módu a meditaci. Pokud ovšem budeme postaveni před výzvu osobní expanze, dovolme si ji přijmout.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život.

Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*