Horoskop od 29. 1. do 4. 2. 2018

Magický kosmos nám připravuje další týden nabitý racionalitou. V komunikaci můžeme očekávat vědecká a společenská témata. Ve vztazích dále pokračuje volnost z minulého týdne, avšak mohou vyvstat problémy, co se vzdělání a podnikání týče. Lidé mohou cítit velké tužby expandovat, vzdělávat se či začít rozvíjet své podnikání, ale velmi doporučuji zvážit, s kým do těchto expanzí hodláme vstoupit.

REKLAMA

KOKOSOVÝ OLEJ BIO 500ml

zdravá pokožka

249 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

149 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Co nás čeká během jednotlivých dnů?

Pondělí

Když v pondělí propadneme touze být v něčem lepší a budeme se zdokonalovat, určitě tím ničemu neuškodíme. Samozřejmě během pondělí se mohou objevit nějaké pracovní obstrukce či nesrovnalosti, ale pokud se vyhneme netypickému chování i způsobu jednání, tak by zase tak hořet nemělo.

Úterý

Cestování a komunikace může být během úterý trošku zablokovaná, emocionální atmosféra bude v rozporu s naší hlavou. Podporu ale dozajista nalezneme ve sportovních či jakýchkoliv jiných fyzických nebo soutěživých aktivitách. Přechod LUNY do znamení LVA pomůže všem lidem v tomto znamení nalézt kontakt se svou citovou stránkou

Středa

Během středy mohou utrpět naše vztahy, proto když vzniknout v této rovině nějaké komplikace, tak mějme nadhled a netvořme zbytečně hurikánovou bouři. Spíš se věnujme sportu, soutěživým hrám nebo zajděme na internet.

Čtvrtek

Čtvrtek by měl být klidným dnem. Menší komplikace z roviny vztahů ještě mohou vzniknout, ale spíše zažijeme podporu v pracovní i společenské rovině. Jestliže budeme cítit potřebu uklízet a najednou všechno řešit, tak se nedivme. LUNA totiž přejde do znamení PANNY.

Pátek

V podnikání i v práci budeme cítit podporu a klidně můžeme v těchto oblastech podniknout důležité kroky. Konstelace na tento den jsou pro tyto témata příznivá. Problém však může nastat ve sféře sportu, kdy může vzniknout úraz a ve sféře umění, kdy možná budeme hledat únik před realitou.

Sobota

Na sobotu by bylo dobré, kdybychom si neplánovali zbytečně cokoli pracovního, i když budeme cítit potřebu. Jinak po celý den budou velmi příznivé konstelace a sami to poznáme na cestách, kde nebudou vznikat zbytečné problémy. Dále se nám bude dařit v komunikaci i vlastní expanzi. Lze toho určitě využít a ze soboty si udělat velice příjemný den plný přátel, cestování a objevování. Přechod LUNY do znamení VAH otevře rovinu vztahů a díky příznivým konstelacím jí posilní.

Neděle

Pracovní víkend určitě nedoporučuji. Energie, které se budou vyskytovat v neděli, budou velmi podobné těm v sobotu, akorát můžeme narazit na komplikace v sexuální sféře, kdy naše vlastní hormony budou trošku rozbouřené nebo naopak úplně chladné.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 29. 1. do 4. 2. 2018 269b - Horoskop od 29. 1. do 4. 2. 2018  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 29. 1. do 4. 2. 2018  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 29. 1. do 4. 2. 2018  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

399 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

399 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*