Horoskop od 23. do 29. října 2017

Co nás čeká v tomto týdnu z hlediska astrologie? Jak toho můžeme využít v náš prospěch? Pokud vás zajímá astrologie, která je starodávnou vědou zabývající se hledáním a výkladem spojitostí mezi děním na zemi a pohybem nebeských těles na obloze, čtěte prosím dále.

REKLAMA

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Během celého týdne můžeme sledovat Slunce, Jupiter i Merkur ve znamení štíra. Tento týden se bude nést ve znamení vnitřní transformace a očisty (fyzické, psychické i mentální). Planeta expanze a podpory jupiter nám bude ve štíru sloužit jako dobrý průvodce na cestě hledání našich vnitřních blokací a skrytých jedů v nás samých, které je třeba odstranit.

Jupiter v konjunkci se Sluncem přinese slávu a bohatství těm, kteří své činnosti a aktivitu zaměřují nebo teprve zaměří do oblasti psychologie, medicíny, špionážních služeb, policie, tantry, astrologie, meditace a jiných činností, které vyžadují konání ve skrytu či pod povrchem.

Planeta boje a války Mars se přesune na začátku týdne do znamení vah a spolu s Venuší zde budou působit. Mars vnese aktivitu a boj na pole diplomacie a jednání. Budeme moct pociťovat určitou agresi, dynamiku a v extrémních případech hádky i boj na partnerské úrovni, ať už je to partnerství v businessu, manželství, politice či v jakýchkoliv mezilidských vztazích. Je nutné si však uvědomit, že planeta Boje Mars je v neharmonickém aspektu na planetu Saturn, jenž vládne řádu, zákonům, disciplíně a všem možným konstrukcím, technikám a metodikám.

Tedy je velice vhodné odložit veškerá důležitá jednání na později (aspoň na pátek či sobotu), jelikož v těchto časech bude velice obtížné, ale ne nemožné, vytvořit nějaké konstruktivní řešení či aktivity z těchto diplomatických jednání. S kým si ale Saturn rozumí nějakou dobu je planeta Uran, jenž představuje v našem životě náhle revoluce, idealismus, elektroniku a technologie.

Jestliže nás napadnou nějaké nečekané novátorské ideje, tak pro ně bude celkem snadné nalézt oporu a podporu ze strany zkušenějších a starších lidí, kteří můžou poskytnout jasné a vymezené hranice. Díky tomuto harmonickému aspektu z planety Saturn na uran je realizace jakékoliv novátorské ideje mnohem snadnější, když si sedneme a na papír si vymezíme jasné body naší ideje a toho co vlastně chceme.

Ještě je dobré podotknout, že během pondělí až do soboty je Slunce spolu s jupiterem v opozici na planetu Uran, což značí, že veškeré novátorské nápady, které budeme dostávat, nebudou muset dostat šanci, aby se ukázaly a obohatily nás. A pokud se ukážou, tak nás mohou odvádět od naší vnitřní transformace a vytvořit komplikace v businessu i v našem vzdělávání.

Je dobré je brát jako podněty pro naše podnikání, sepsat je na papír ale tam je nechat do doby než daná opozice zmizí.

Co nás čeká v jednotlivých dnech a co si na ně naplánovat

Pondělí

V pondělí nám pomůže, když budeme optimisté, ale nikoliv snílci. Luna ve střelci nám pomůže ve vztazích a jednáních, když do nich přineseme optimismus, vyšší morální hodnoty či někoho obdaříme něčím, co se mu líbí a čím se může ozdobit (šperky, tetování, oblečení atd.) avšak jakákoliv dynamičtější bojová energie nám vztahy může komplikovat. Velice dobře se nám můžou studovat mystické věci, umění či meditace, ale je důležité brát v potaz, že právě tyto věci nás budou odvádět od reality.

Úterý

V úterý vytvoří Luna konjunkci s planetou Saturn a je to velice vhodný den pro sepsání si a vymezení veškerých novátorských idejí, které chceme realizovat nebo v realizování nějakého nápadu, který již delší dobu máme. I když nás během týdne budou tyto věci odvádět od naší vnitřní transformace a hledání bloků, tak úterý je ten den, kdy nám to aspoň něco přinese.

Středa

Luna přejde do znamení kozoroha a vytvoří harmonické aspekty na jupiter a slunce. Kozoroh je znamením autorit, řádu, povinností a nekonečné práce. Proto jestliže si ze středy uděláme pracovní den, kdy si opravdu mákneme a budeme řádně plnit povinnosti a poslouchat naše nadřízené, tak budeme štědře odměněni.

Čtvrtek

Ve čtvrtek nám dále luna zůstává ve znamení kozoroha, ale k tomu všemu vytvoří konjunkci s Plutem, sextil na planety Merkur i Neptun a kvadraturu na planetu Uran. To znamená, že můžeme pociťovat intenzivní dolehnutí pracovních povinností a celkově práce, jestli to bude v dobrém či špatném záleží na nás a na naši vnitřní síle to překonat, ale určitě bude mnohem snadnější cokoliv vykomunikovat ať už je to získávání či podávání informací na úřadech, médiích či internetu. Je dobré si dát pozor na ony novátorské ideje, ve čtvrtek nám novátorské a idealistické myšlení moc nepomůže a může nám vytvořit obtíže. Jestliže budeme mít dost síly, tak pracovní čtvrtek může být dobrým přínosem.

Pátek

Během pátku bude nadále vytvářet obtíže jakékoliv novátorské chování i myšlení, avšak jestliže budeme chtít vyřešit nějaký problém se svým osobním či obchodním partnerem nebo podniknout se svými partnery fyzickou sportovní aktivitu, tak pátek i sobota je pro to během celého týdne nejvhodnější, ale za cenu odvedení naši možnosti obohacení se a expanze, či vyřešení vnitřních blokací. V pátek budeme pociťovat mírnou či větší tenzi mezi těmito věcmi.

Sobota

V sobotu nadále bude nejvhodnější řešení jakýchkoliv partnerských problémů, ale budeme moci pociťovat blokace na úrovni komunikace. Každopádně tento den bude vhodný pro vykonávání meditací, psychologické čistky nebo věnování se hudbě či tantře.

Neděle

Luna v trigonu na Venuši poskytne harmonizaci mezilidských vztahů, jestliže máme nějaké rozpory se svými kolegy či partnery, tak v neděli lze vše pěkně utřepat a urovnat. Díky harmonickým aspektům na Saturn a uran budou nějaké neobyčejné nápady či aktivity snadno realizovatelné a kvůli tomu, že pomalu mizí opozice z Uranu na Jupiter se Sluncem, už nebudeme muset pociťovat tak intenzivní tenzi mezi vnitřní transformací a realizací našich nápadů. Díky tomu je neděle více vhodnější den pro inovace než úterý. Neharmonický aspekt Luny na Merkur může způsobovat problémy v komunikaci.

Jednotlivá znamení

Berani

Berani by si měli stále dávat pozor na své ukvapené jednání, opozice z Marsu a Venuše po nich vyžaduje diplomatický takt, na který nejsou zvyklí.

Býci

Býci mohou zažívat nečekané situace a změny v životě, opozice z jupiteru a slunce, jim může přinést hodně bohatství, ale musí zvládnout boj se svými vnitřními démony.

Blíženci

Lidé se slunečním znamení blíženců mohou pociťovat nával energie, jelikož Mars je žene do bojových a fyzických aktivit, velice vhodné toho využit.

Raci

Pro raky nastává období expanze a citových záležitostí, štíří energie jim pomou rozkrýt jejich minulé bolístky. Pro raky je toto velice vhodná doba pro vyléčení ran z minulosti.

Lvi

Znamení lva je v tomto týdnu oslabené, lvi mohou vnímat, že nejsou doceňováni a že se nemohou prosadit tak snadno jak jsou zvyklí. Lidem ve znamení lva doporučuji šetřit energii a dopřát druhým jejich štěstí, jedině tak si lvi můžou pomoct v tomto pro ně náročném období

Panny

Středa a čtvrtek jsou pro lidi narození ve znamení panny velice důležité, jelikož jim mohou přinést hodně dobrého. Štíří energie jim pomáhají jít více do hloubky. Jejich analytické schopnosti mohou být snáze zaměřeny na psychické či zdravotní problémy.

Váhy

Pro váhy nastává velice zajímavé a místy komplikované období. Mars ve znamení vah bude nutit váhy do boje a agresivity, což jim může vadit. Svou asertivní energii by měli využít spíše až koncem týdne.

Štíři

Pro štíry nastává období velkých změn. Expanzivní energie jupitera se sluncem může být náročné zpracovat. Štíři budou v jednom kole, hodně si toho zažijí. Pro štíry nastává opravdový boj s jejich majetnickými sklony a s jejich závislostmi. Ti, kteří tento proces očisty zvládnou, se znova narodí.

Střelci

První dva dny v týdnu přejí střelcům. V úterý mohou působit velice mlčenlivě a vážně, jelikož mohou pociťovat touhu realizovat své dlouhodobé plány. Velice doporučuji, ať si sepíšou na papír, co vlastně chtějí zrealizovat nebo ať jdou přímo realizovat, co vlastně chtějí. Mars svou energií jim jenom je ku pomoci.

Kozorozi

Kozorozi mohou zažít velkou expanzi, avšak jen v případě, že se ponoří do své práce citově a budou dělat práci, se kterou mají citové pouto. Čtvrtek může být pro kozorohy velice dramatickým, je dobré si to uvědomit, přijmout ony intenzivní energie a dále jim dát formu, ale určitě se jimi nenechat přesytit.

Vodnáři

Vodnářům se koncem týdne mohou otevřít možnosti pro realizace svých idejí a plánů. Mars je může pěkně nakopnout, avšak planety ve štíru je mohou tlačit z racionální do emocionální roviny, ve které jim to nemusí vyhovovat. Je třeba brát na vědomí, že tyto energie časem zmizí a je dobré je brát jako nutné zlo. Určitě s nimi však experimentovat.

Ryby

Rybám se otvírají nové možnosti a cesty. Na svých cestách mohou zjišťovat, že vše je dobré a slouží něčemu vyššímu. Mohou se plně ponořit do meditací. Problémy mohou vyvstat spíše začátkem týdne.

Za tým energie života vám všem přejeme pěkný týden plný zdarů.

Jakub Kirman, analýza osobního horoskopu zaměřený na progresivitu a talenty v životě

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 23. do 29. října 2017269b - Horoskop od 23. do 29. října 2017 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 23. do 29. října 2017 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 23. do 29. října 2017 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*