Horoskop od 22. 1. do 28. 1. 2018

Konstelace pro tento týden plný možností jasně ukazují, že bude vyloženě politicky zaměřený. Zesilující VODNÁŘSKÉ energie posílí STŘELECKÁ upřímnost. Můžeme se tak těšit na velmi ohnivé debaty a diskuse nejen v politice, ale všude, kde je nutné zlikvidovat lež, klam a dezinformace.

REKLAMA

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zesilující konjunkce MERKURU s PLUTEM nám přinese opravdu intenzivní debaty a komunikaci na tělo. Počítejte s tím, že lidé se budou na vše dívat více skrze prsty. Musíme to ustát. Větší zastoupení elementu vzduchu a ohně nás občerství jako kbelík studené vody v horkém létě. Dostaneme větší chuť konat a komunikovat.

Co nás čeká v jednotlivých dnech?

Pondělí

Tento den nás určitě nemine otevřená a vášnivá diskuze. LUNA v BERANU podnítí jakýkoliv zápal pro věc a jako malá sirka, která spadne do suchého sena, rozpoutá požár. Začátek týdne bude velmi akční a opravdu velký pozor bych si dal na svůj hněv, který budou muset někteří krotit.

Úterý

Zde mohou vyvstat problémy v intenzivní komunikaci. Touha dělat věci odlišně, originálně, celkově jinak může tvrdě narazit. Proto určitě doporučuji být v komunikaci striktní a konkrétní. Vyplatí se to.

Středa

Přechod LUNY do znamení BÝKA sebou přinese komplikace hlavně ve vládní sféře, což budeme moci pozorovat ze zpráv. Nicméně se nám může zadařit v pracovní sféře, pokud vlastnosti jakou jsou pracovitost, odpovědnost a dodržování pravidel pojmeme za své.

Čtvrtek

Během čtvrtku můžeme očekávat zesílení a zkvalitnění naší komunikace, pokud budeme potřebovat cokoliv vyjednat na úřadech, tak čtvrtek je pro to tím pravým dnem. Dále se nám zde otevírají kanály naší duše. Proto jakákoliv meditace či jiný způsob uvolnění je vřele doporučován.

Pátek

Přechod LUNY do znamení BLÍŽENCŮ aktivuje rovinu komunikace a mentální práce, proto můžeme očekávat i větší touhu po cestování a sdílení svých zážitků. Avšak vřele doporučuji zdráhat se jakéhokoliv agresivního jednání.

Sobota

Harmonii budeme moci pozorovat ve vztazích a pokud se z jakýchkoliv důvodu budeme muset hájit, tak se nám v tom bude dařit. Neharmonické aspekty se zde vyskytují ve sféře umění, meditace a uvolnění. Proto nedoporučuji užívat jakékoliv drogy nebo alkohol.

Neděle

Na neděli nás čeká přechod LUNY do znamení RAKA a otevření sféry rodiny a práce. Jestliže si na tento den naplánujeme nějakou rodinnou aktivitu, či své rodiče poctíme návštěvou, určitě to nebude na škodu. Během dne můžeme očekávat výskyt nečekaných událostí a mohou nás napadat originální myšlenky.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 22. 1. do 28. 1. 2018269b - Horoskop od 22. 1. do 28. 1. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 22. 1. do 28. 1. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 22. 1. do 28. 1. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*