Horoskop od 21. 5. do 27. 5. 2018

Očekávaný přechod Slunce do znamení BLÍŽENCŮ otevře zájem o cestování, komunikaci, informace i jakoukoliv mentální práci. Díky tomu boj za naše vlastní ideály dostane novou dávku energie i zápalu. Lze očekávat, že tento vliv bude natolik silný, že se přesune i do veřejné a politické sféry. Lidé si budou často pokládat společenské otázky a budou hledat svou vlastní identitu a hodnotu ve společnosti.

REKLAMA

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč


Horoskop na týden od 21. 5. do 27. 5. 2018
foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

V pondělí můžeme čekat stimulaci i komplikace v rovině komunikace a vzdělání.

Pokud budeme pociťovat touhu růst a expandovat, tak bychom měli celou naši cestu za úspěchem i štěstím 2x více promyslet, jelikož můžeme být vábeni trošku opačným směrem.

Úterý

Úterní přechod LUNY do PANNY otevře téma zdraví, diety, práce, čistoty, úklidu i materiální péče a zabezpečení. Harmonické aspekty poukazují na skutečně pozitivní spolupráci mezi lidmi, posílení manuálních činností i emocionálně založených vztahů.

Středa

Během středy se můžeme dočkat zlepšení komunikace i jakékoliv mentální práce. Do roviny našeho podnikání můžeme vnést více posilujících citů. Klidně můžeme zkoušet různé transformační techniky, které posilují naši vnitřní psychickou sílu a posouvají naše hranice zranitelnosti.

Pokud se však budeme snažit sladit naši emocionální stránku s meditačními technikami či jinými duševními činnostmi, tak budeme čelit rozporu vyvěrajícího z materiálního světa, kterému se budeme muset věnovat.

Čtvrtek

Ve čtvrtek nám přejde LUNA do znamení VAH a otevře téma vztahů, krásy, diplomacie, politiky i taktiky. Během tohoto dne vzniknou velice harmonické aspekty pro jakoukoliv sportovní či bojovou činnost.

Celkově bude snazší přenést naši vitální energii do fyzické roviny. Komplikace mohou vzniknout ve vztazích i ve sféře manuálních prací či pracovních povinností.

Pátek

Na pátek se musíme připravit hlavně z hlediska pracovních povinností a manuálních práci, které budou více zatížené a může tak dojít k všemožným problémům (GDPR).

Určitě bychom neměli práci odfláknout, protože právě při těchto aspektech vzniká karma, která se nemusí nutně projevit negativně, ale třeba formou nezisku ve chvíli, kdy planety zase přejí, jelikož budeme muset dohánět, co jsme zaostali.

Sobota

Sobotní přechod LUNY do znamení ŠTÍRA otevře téma intimity, psychologie, boje, odkrývaní nepěkných pravd i sexu.

Během soboty bude silně stimulována naše vůle i fyzická síla, která si zažije určitý pokles. Při kolektivní spolupráci a společenských tématech vzniknou komplikace, protože každý bude chtít pomoci, ale každý zvolí úplně opačný postup.

Neděle

Zakončení celého týdne bude pozitivně laděné díky harmonickým aspektům na rovinu naši osobní disciplíny i zodpovědnosti.

V neděli nám také vzniknou silné aspekty na rovinu našeho osobního rozvoje i expanze nebo podnikání, naše podvědomí i emoce budou do těchto témat silně ponořeny, proto je neděle skvělým dnem pro plánování budoucnosti.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 21. 5. do 27. 5. 2018 269b - Horoskop od 21. 5. do 27. 5. 2018  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 21. 5. do 27. 5. 2018  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 21. 5. do 27. 5. 2018  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*