Horoskop od 19. 2. do 25. 2. 2018

Působení téměř všech osobních planet ve znamení RYB přinese silné odpojení od reality do světa snů a fantazií. Velice se zviditelní všichni umělci a umění obecně. Lidé budou chtít více bezstarostných prožitků bez nutnosti řešit praktické problémy světa, ale spíše jeho duchovní onemocnění. Tento týden nám přinese možnost, jak se duchovně očistit a pozvednout se na další úroveň vědomí.

REKLAMA

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

LUNA působící v BERANU nám může přinést svou ohnivou energií komplikace na poli práce a hlavně manuálních činností. Rozhodně to není den pro hluboké psychoanalýzy, ale co se sportu týče, tak směle do toho. Vyzkoušejte nové věci nebo se nechte motivovat duchovní četbou.

Úterý

V úterý očekávejme společenská nebo technologická témata. Do popředí našeho zájmu se budou drát veškeré originální nápady a ideje. Pozor bychom si měli dát na intenzitu těchto témat a moc bychom to neměli přehánět. Přechod LUNY do znamení BÝKA otevře naše podvědomí, pro hledání výnosů a pohodlí.

Středa

Velice kladné aspekty mezi nebeskými tělesy nám pomohou snad ve všech oblastech našeho života. Velice příznivě by měla být ovlivněna praktická a manuální témata, pracovní oblast, ale také témata společenského postavení a prestiže.

Čtvrtek

Ve čtvrtek očekávejme komplikace v podnikání i vzdělání. Do našich podnikatelských i vzdělávacích zájmů budou mluvit emoce, které nás budou od těchto oblastí odvádět. Velice nám pomůže, pokud se budeme soustředit na zdroje naši psychické síly, které právě tento den můžeme v sobě objevit.

Pátek

Přechod LUNY do znamení BLÍŽENCŮ otevře témata komunikace, cestování a vyřizování na úřadech, avšak měli bychom velmi zvážit, o čem nebo s kým mluvíme. Je zde velké riziko, že si pustíme pusu na špacír a stane se neštěstí. Obzvlášť velmi duchovní a citliví lidé mohou být raněni.

Sobota

Během soboty může dojít k úrazu během sportovních aktivit. Bude za to moci zvýšená tendence po akci a volnosti pohybu. Budeme čelit vnitřnímu konfliktu mezi informacemi, které známe z médií a mezi tím, v co opravdu věříme. Jestli budeme chtít zavítat na jakoukoliv společenskou akci, tak taková návštěva se může vyplatit.

Neděle

Rodina, romantika, děti. Přesně otevření těchto témat můžeme očekávat během neděle. Přechod LUNY do znamení RAKA způsobí, že lidé budou více emocionálně a rodinně zaměření. Velice vhodný den pro jakékoliv rodinné setkání. Problém se může dostavit, jestliže budeme chtít opravovat techniku nebo manuálně pracovat.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 19. 2. do 25. 2. 2018269b - Horoskop od 19. 2. do 25. 2. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 19. 2. do 25. 2. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 19. 2. do 25. 2. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*