Horoskop od 17. do 23. 9. 2018

Horoskop na tento týden od 17. do 23. září nám ke komplikacím a zvýšené intenzitě ve vztazích přinese také napětí v pracovní oblasti. Řada z nás bude čelit pravidlům, zákonům a pracovním povinnostem.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč


Horoskop na tento týden od 17. do 23. 9. 2018.
Horoskop na tento týden od 17. do 23. 9. 2018.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden také přinese přechod SLUNCE s MERKUREM do VAH, díky čemuž se otevře plně rovina komunikace, módy i umění. Avšak v těchto oblastech můžeme cítit menší tlak či případné obtíže.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Pondělní přechod LUNY do znamení KOZOROHA podnítí vznik emocionální potřeby po zajištění, profesionalitě, řádu, pravidlech i disciplíně.

Pro řadu z nás bude kolektivní práce příjemnější a mnohem snáze budeme přicházet na originální nápady a ideje.

Úterý

Během úterý vznikne spojení ženské a psychologické energie. Dané spojení budou někteří pociťovat jako větší zájem o citovou hloubku či transmutaci.

Také se můžeme těšit na harmonický aspekt podporující spirituální či duševní činnosti, stejně tak jako umění

Středa

Podpora v oblasti charismatu, vlastní prezentace, vitality, komunikace i mentálních funkcí bude pro některé z nás hlavním motorem, který nás bude ve středu hnát.

Napětí vznikne při řešení společenských témat, práci s technologiemi a kolektivní spolupráci

Čtvrtek

Čtvrteční přechod LUNY do znamení VODNÁŘE otevře prostor pro kolektivní témata, emocionální spojení se společností, ve které žijeme i tvorbě originálních nápadů a odlišností.

Podvědomá pozornost některých jedinců se bude víceméně směrovat do oblasti fyzických aktivit, sportu či soutěživosti. Avšak horoskop na tento týden také ukáže případné komplikace ve vztazích.

Pátek

Během pátku vznikne pouze jeden významný aspekt. Díky tomuto aspektu budeme stimulování k hledání vyšší moudrosti. Budeme hledat moudrost vyplývající z mnoha informací, avšak nemusí se nám v tom dařit.

Sobota

Sobotní přechod LUNY do znamení RYB otevře téma intimity, odpočinku, citlivosti a vnímavosti. Díky podpůrným aspektům se zlepší naše pracovní i kolegiální schopnosti a pro některé z nás nebude problém dosáhnout lepších pracovních výkonů.

Neděle

V neděli nám vznikne silné spojení emocionální energie s energií spirituality a vnímaní působení z jiných světů. Toto spojení se kladně projeví při filozofickém studiu metafyziky světa či psaní a čtení duchovních publikací.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život.

Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 17. do 23. 9. 2018269b - Horoskop od 17. do 23. 9. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 17. do 23. 9. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 17. do 23. 9. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*