Horoskop od 15. 1. do 21. 1. 2018

Můžeme očekávat vzestup idealismu a racionálního myšlení. Přechodem VENUŠE do znamení VODNÁŘE se vztahy více otevřou a lidé budou moci pocítit touhu po nezávislosti ve vztazích. Lze také pociťovat větší tendence rebelovat a řešit digitální svět, avšak na případné rebelie pozor. Jestliže se budeme chtít vymanit vůči autoritám, tak to nemusí dopadnout dobře.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Především všem VODNÁŘŮM Tento týden aktivuje rovinu vztahů a jejich vlastního JÁ. VODNÁŘI budou chtít být po celý měsíc vidět a zářit.

MARS pomalu opouští JUPITER a blíží se ke znamení STŘELCE. Všechen vnitřní boj s vlastními démony bude končit a následující měsíc se pomalu začneme zajímat o světová dění.

Co nás čeká v jednotlivých dnech?

Pondělí

Během pondělí můžeme čekat, že jinak vážné debaty trošku změkčí a naše komunikace bude více provázána s našimi emocemi. Budeme moci pozorovat, jak skrze slova pečujeme o druhé a jak my sami chceme, aby se lidé v našem okolí měli dobře. Lze toho využít, pokud máme v plánu napsat báseň nebo píšeme-li literární dílo.

Úterý

Nečekaný projev idejí nás může zastihnout během úterý, tak samo jako cesta do našeho osobního vnitřního podsvětí. Tato cesta se může v praxi projevit jako nutkavá starostlivost nebo jako emocionální krize. Během tohoto dne budeme moci svlíknout svou starou kůži, abychom dali prostor vzniknout nové. V ojedinělých případech se může jednat až o definitivní završení další fáze očišťujícího procesu sebe-proměny.

Středa

Menší nadlehčenost a sangvinismus můžeme čekat během středy. Emocionální stránka by měla být více racionální. Lze toho využít, pokud potřebujeme vyřešit nějaký problém, který vyžaduje větší dávku mentální energie. Měli bychom si však dát pozor, abychom neupadli v přílišný idealismus.

Čtvrtek

Během čtvrtku LUNA vytvoří silné spojení s karmickou minulostí. Jestliže budeme meditovat, tak můžeme dosáhnout spojení s minulými životy. Neharmonické aspekty JUPITER s MARSEM mohou vyvolat emoce arogance a agrese, proto doporučuji si to řádně uvědomit a energií těchto emocí konstruktivně využít.

Pátek

Pro pátek můžeme čekat silné projevení emocí a touhu po odevzdání se něčemu vyššímu. Budeme moci pociťovat silný kontakt se svým svědomím a budeme mít větší tendence druhé lidi, ale i zvířata nezištně obdarovat. Velice vhodný den pro jakoukoliv romantiku.

Sobota

Na sobotu doporučuji řešit materiální záležitosti, které vyžadují zvýšenou dávku mentální energie. Naše emocionální stránka se snadněji spojí s praktickým světem a toho můžeme využít, tak samo jako romantického večeru.

Neděle

Příznivé aspekty na MARS nám dají možnost podniknout důležité kroky. Naše vůle mírně vzroste, což může mít za následek možné roztržky, takže je lepší si to uvědomit a spíše než být agresivní, tak být asertivní a vědět na čem nám skutečně záleží.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 15. 1. do 21. 1. 2018269b - Horoskop od 15. 1. do 21. 1. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 15. 1. do 21. 1. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 15. 1. do 21. 1. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*