Horoskop od 12. 3. do 18. 3. 2018

Možná už jste to postřehli ve svém chování nebo to cítíte někde v pozadí svých emocí, ale je to tady. Tento týden přichází revoluce! Harmonické aspekty mezi MARSEM a URANEM nám umožňují prosadit své revolucionářské myšlenky a ideje. Jestli cítíte, že potřebujete světu ukázat něco nového a netradičního, tak tento týden máte šanci.

REKLAMA

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

799 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

249 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

209 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

Pondělí může být pro některé povahy celkem intenzivní, ale určitě se nám otevřou cesty do našeho vlastního podvědomí, kde můžeme nalézt světlo v temnotě a našlápnout tak na cestu svého vnitřního štěstí. Co jiného je úspěch, než-li být šťastný?

Úterý

Úterní přechod LUNY do znamení VODNÁŘE otevře téma idealismu, originality, racionality a vědy. Tento den bude vhodné experimentovat a posílit svou odvahu. Ke vztahům, ale i ke komunikaci můžeme přistupovat velice racionálně, čehož můžeme využít, jestliže chceme docílit konstruktivních nápadů či jednání o různorodých projektech.

Středa

Ve středu nás čeká podpora, co se fyzických a sportovních aktivit týče. Také můžeme sledovat nárůst naši psychické síly a vůle. Velká stimulace zde bude v podnikatelské oblasti, kde mohou zároveň vzniknout mírné komplikace, které budou vyžadovat naší pozornost. Velice doporučuji vyhnout se jakýmkoliv činnostem, u kterých plně nevíme, jaké budou výsledky.

Čtvrtek

Přechod LUNY do znamení RYB otevře témata charity, ekologie, soucitu, romantiky a také spirituality. Během toho dne je vhodná jakákoliv manuální práce, opravy a údržba. Také se připravme, že můžeme pociťovat menší napětí mezi tím, v co věříme a tím, co se musí udělat.

Pátek

V pátek nám vzniknou skutečně pěkné aspekty, které podpoří jakoukoliv duševní práci a naše vlastní umělecké vlohy. Jestli máte chuť malovat či skládat hudbu, tak směle do toho. Uměním lze vyjádřit charakter naší vlastní duše.

Sobota

Během soboty nám přejde LUNA do znamení BERANA a otevře téma konfrontace, vůle, boje a fyzických aktivit. Kvůli špatné aspektaci však doporučuji zdržet se jakéhokoliv sportu nebo konfrontace. Výsledky těchto aktivit nemusí být zcela konstruktivní a pozitivní. Velice vhodná bude jakákoliv vzdělávací činnost nebo sledování motivačních filmů.

Neděle

V neděli můžeme očekávat zvýšený zájem o komunikaci a do našich vztahů budeme moci přinést mnohem více citů než obvykle. Pracovní záležitosti se mohou nepříjemně ozvat, ale pokud během týdne nic nezanedbáme, tak nás v neděli nebude nic trápit. Na neděli doporučuji věnovat se svému partnerovi či partnerce a udělat si tak pěkné zakončení celého týdne.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 12. 3. do 18. 3. 2018269b - Horoskop od 12. 3. do 18. 3. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 12. 3. do 18. 3. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 12. 3. do 18. 3. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

349 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*