Horoskop od 12. 2. do 18. 2. 2018

Čím dál tím větší přechod nebeských těles do znamení RYB otevře téma soucitu, obětavosti, ale i vyšších duchovních sfér. Všichni se můžeme připravit na týden plný komunikace. Vztahy získávají čím dál víc emocionální až duchovní rozměr. To nám pomůže objevit objevit dávno zapomenuté oblíbené věci nebo potkat lidi, kteří na nás mají karmicky zapůsobit.

REKLAMA

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

Postavení LUNY v KOZOROHU bude stimulovat naše praktické schopnosti, které nám pomohou k vlastní expanzi. Na této den se otevřou kanály transformačních i léčivých energií, můžeme toho využit pro zahojení vlastních psychických ran či pomoci uzdravit druhé. Počítače a telefony mohou blbnout.

Úterý

Během úterý přejde LUNA do znamení VODNÁŘE a otevře velmi společenská témata. Budeme moci pozorovat zvýšený zájem nejen o novátorské myšlenky a technologie, ale i světovou politiku. Avšak silně doporučuji ponechat všechny možné aktualizace a inovace na pozdější dny.

Středa

Veškeré sportovní i soutěživé aktivity budou během středy podpořeny. Jestli nějakou delší dobu plánujete jít na výšlap, tak středa je pro to dělaná. Dobře uděláme, pokud si dáme pozor na nečekané změny plánu, které nemusí dobře dopadnout.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se do komunikace vnese větší dávka emocí i energie, ale zároveň velké racionality. Velká stimulace může vznikat na poli podnikání i vzdělaní. Doporučuji zachovat klidnou hlavu a jít neustále vpřed, avšak nemá cenu opakovat dokola stejné chyby.

Pátek

Přechod LUNY do znamení RYB otevře téma romantiky, oddanosti duchovním cílům, duševní svobody, ale také i drog a alkoholu, kterým je lepší se vyhnout. Pátek bude vhodným dnem pro vyřešení jakýchkoliv technických problémů, ale také i pro duchovní spojení s partnerem. V oblasti sportu zde může dojít k úrazu či jiné slabosti.

Sobota

Během soboty se nám otevřou dveře pro zisky i expanzi jak na poli vlastního podnikání, tak i našich osobních znalostí. Studium čehokoliv, co nás zajímá je vřele doporučeno, tak samo jako praktické zkoušky. Pozor bychom se měli dát na úrazy během sportu či jiných fyzických aktivit.

Neděle

Přechod LUNY do znamení BERANA otevře témata boje, sebe-pozornosti, dynamiky, akce, ale také i možného vítězství. Stejně jako v sobotu, tak i v neděli bude dobré, pokud se budeme vzdělávat či jinak expandovat. Problémy však mohou vyvstat v praktické i technické sféře, kde si budeme muset dát na práci dostatek času a vyhnout se zbytečné ukvapenosti.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 12. 2. do 18. 2. 2018269b - Horoskop od 12. 2. do 18. 2. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 12. 2. do 18. 2. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 12. 2. do 18. 2. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*