Horoskop od 1. do 7. ledna 2018

Během prvního novoročního týdne ještě budou doznívat nálady Vánoc a Silvestra. Jenže planety nám svou energií již budou psát další kapitolu. Takže co nás vlastně čeká? Týden ve skvostném znamení originality a kreativity. Kterým znamením tento gejzír pozitivní energie požehná nejvíce?

REKLAMA

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zesilující konjunkce JUPITERA s MARSEM v trigonu na NEPTUN stále posiluje naši pasivní, skrytou agresi a skryté odhodlání a bojovnost, která se umí dobře skrývat. Někdo může cítit silný tlak v boji se svými závislostmi a vnitřními démony. Je to způsobeno touto hvězdnou konstelací.

Harmonický aspekt mezi MERKUREM a URANEM otevírá téma originálních myšlenek a nápadů. Můžeme očekávat možné nápady ohledně inovací jak po technické stránce např. v dílně, tak i inovativní myšlenky v politice, avšak díky neharmonickému aspektu mezi URANEM a PLUTEM zde bude vznikat tlak i případné komplikace.

Po celý týden můžeme dále na obloze pozorovat trojúhelník dobra tvořený silným zastoupením KOZOROHA v aspektu na planety ve ŠTÍRU a NEPTUN v RYBÁCH. Během týdne nás také čeká Velký Trigon hned 2x. Silné zastoupení planet v KOZOROHU otevírá téma finančního zabezpečení a práce.

Co se bude dít během jednotlivých dní?

Pondělí

Během pondělí nám přejde LUNA do znamení RAKA a vytvoří velký trigon s NEPTUNEM, MARSEM a JUPITEREM. Lze tedy očekávat den, kdy budeme moci proniknout více do mystických učení a jakékoliv rodinné setkání bude velice příznivé, avšak opozice na SATRUN, VENUŠI a SLUNCE v KOZOROHU může způsobit komplikace v pracovní sféře.

Úterý

- Horoskop od 1. do 7. ledna 2018 ​Úplněk nastane během úterý ve velice harmonických aspektech. Tento den bude velice zajímavý a určitě nám přinese něco pěkného. Aspekty, které budou tento den vytvořeny, jsou velice raritní a poukazují na velkou míru tvořivosti, proto bych se nebál pustit do tvorby něčeho krásného.

Středa

Přechod LUNY do znamení LVA aktivuje lidi v tomto znamení. Neharmonické aspekty LUNY na MARS a JUPITER můžou přinést komplikace v naši činorodé, dynamické energii. Během sportu může vzniknout úraz a lze očekávat mírné oslabení bojeschopnosti a vůle.

Čtvrtek

LUNA nadále vytváří neharmonické aspekty na JUPITER s MARSEM, ale díky harmonickým aspektům na MERKUR a URAN vznikne Velký Trigon, který nám doslova dopřeje úspěch v prezentaci našich originálních nápadů a idejí. Jestliže máme v šuplíku schované nějaké originální nápady, tak během čtvrtka bude prostor je vytáhnout na světlo světa.

Pátek

Během pátku nám LUNA přejde do znamení PANNY a vytvoří harmonické aspekty na SATURN, SLUNCE i VENUŠI, který se bude projevovat větší harmonii naši vitální energie a vztahů. Harmonický aspekt z předchozího dne na URAN už bude velice slabý, ale nově vzniknuté harmonické aspekty dají prostor pro vyřízení a vytvoření efektivních pravidel a pořádku buď u nás doma, v práci nebo v našem vlastním těle. NEPTUN bude s LUNOU v opozici a bude nás chtít odvádět od sféry mystiky, meditací či mimosmyslových stavů (alkohol, drogy), avšak měli bychom se spíše držet při zemi.

Sobota

Sobota nám přinese trigon dobra díky harmonickému spojení planet PLUTO, SLUNCE, VENUŠE, JUPITER a MARS, takže budeme mít dost energie k vyřešení jakékoliv hmotné či materiální záležitosti. Neharmonické aspekty na MERKUR přinesou možné problémy v komunikaci a na cestách. Opozice NEPTUN x LUNA stále platí.

Neděle

Přechod LUNY do znamení VAH otevře téma diplomacie a vztahů, ale zároveň vytvoří neharmonické aspekty na SATRUN a MERKUR, proto můžeme očekávat menší komplikace, co se pracovních povinností a cestování týče.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 1. do 7. ledna 2018 269b - Horoskop od 1. do 7. ledna 2018  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 1. do 7. ledna 2018  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 1. do 7. ledna 2018  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*