Horoskop na týden od 27. února do 5. března 2023

Tento týden bude o velké vnitřní trpělivosti, abychom zvládli pochopit vyšší stav bytí, k němuž jako jednotlivci i celá společnost směřujeme. Nastává doba, kdy už nemůžeme tolerovat prohřešky proti důstojnosti, protože chápeme, že vedou k dehumanizaci.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na týden od od 27. února do 5. března 2023.
Horoskop na týden od od 27. února do 5. března 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Abychom se vyvíjeli, k tomu nám dopomáhej růst. Sice těžký růst, ale bez bolesti to nepůjde až do okamžiku, kdy přestaneme ubližovat nejen jiným bytostem, ale především sami sobě.

V úvodu zmiňovaná velká vnitřní trpělivost je zcela jiná než na kterou jsme doposud byli zvyklí, pokud vůbec byli. Je o vlastní blahosklonnosti vůči nám samotným. Tento nový stav vědomí nás přivede na novou stezku, která byla v naší blízkosti, ale my jsme ji neviděli, protože se nám skrývala v mlze.

Od této chvíle již nebudeme dostávat znenadání zprávy a znamení z vyššího světa, protože je už nebudeme potřebovat. Na cokoliv se zeptáme, dostaneme odpověď. Odpovědi nejsou dobré ani špatné. Je na nás, jak s nimi nakládáme. Jsou naším zrcadlem jednotlivých částí naší multidimenzionální bytosti.

astro230226inside 300x200 - Horoskop na týden od 27. února do 5. března 2023V rámci našeho úsilí o vnitřní růst můžeme počítat s podporou našeho nejvyspělejšího já. Zároveň musíme pochopit pochybnosti našeho nejméně vyspělého já, aktuální osobnosti, tedy ega, Když jej přesvědčíme tím, že Mu umožníme nahlédnout pod povrch této reality, uvědomí si, že bez vedení bude ztraceno, a proto se plně oddá našemu nejsvětějšímu cíli – vzestup na vyšší úroveň vědomí.

Pamatujme ovšem, že tato úroveň ještě více zvýší naše odloučení od ostatních, naši samotu, myšleno mentálně. Je to nezbytné pro celkový růst společnosti, který musí být pozvolný, nikoliv skokový. Vše, co je plynulé, roste, vše co je náhlé, není skutečné. Zkratky vedou k cíli jedině tehdy, když se stanou vědomou cestou, nikoliv berličkou.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Trpělivost budeme potřebovat již v pondělí, kdy se věci a dění může na chvíli zaseknout, aby pak mohly zrychlit na nebývalou úroveň. Konec radosti, doprovázený nepříjemnostmi, je tak pouze dočasný.

Úterý

Úterý bude další zkouškou našeho sebeovládání, protože bude marné cokoliv vysvětlit lidem, kteří neslyší a nevidí. Když se nad tím povzneseme, něco nám pomůže to zvládnout tak snadno, jako nikdy předtím. Naše úroveň vědomí se zvedne, protože naslouchá.

Středa

Nedorozumění nabude vrcholu ve středu. Rozčarování může být značné, necháme se tím zranit a ovlivňovat se tím v naší budoucnosti? Dostaneme unikátní příležitost pochopit, jak si nevědomě tvoříme vlastní osud.

Čtvrtek

Ve čtvrtek si budeme užívat pospolitosti s lidmi na stejné vlně. Všechny starosti z nás opadnou, byť naše bystrá pozornost neklesne. Veškeré problémy z minulých dní poslouží jako palivo k dalšímu vzestupu vědomí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

I když se vnitřně můžeme cítit poněkud nejistě, než se nová hladina vědomí v nás ustálí, protože tělo se musí přizpůsobit, vnější realita nám v tom bude pomáhat. Dočkáme se povzbuzení, nového vykročení, byť s přívalem povinností navíc.

Sobota

Sobota začne disharmonií, která prověří naši sebedůvěru. Můžeme se dostat do plamenných diskusí, z nichž vzejdou jen nepříjemnosti. Dokážeme se ovládnout?

Neděle

Pokud jsme v sobotu neuspěli, neděle nám poskytne reparát s pořádným náporem na naši mysl. Budeme středem pozornosti, což pomůže pochopit jednu z mála informací, která k nám ještě z čistého nebe dorazí. Pak už budeme muset spolehnout opravdu jen sami na sebe. Nebude již cesty zpět, protože zapomenout vlastní podstatu již nebude z principu možné.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 27. února do 5. března 2023269b - Horoskop na týden od 27. února do 5. března 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 27. února do 5. března 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 27. února do 5. března 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*