Horoskop na týden od 6. do 12. února 2023

Období nejasností a zmatků je u konce. Víme přesně, co od života chceme, protože svůj osud si vytváříme sami. Díky tomu budeme harmoničtí, láskyplní, jelikož v takovém rozpoložení můžeme plánovat svou budoucnost tak, že se skutečně naplní.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na týden od 6. do 12. února 2023.
Horoskop na týden od 6. do 12. února 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokud se však rozhodneme být přísní na své okolí, může nás čekat pád a rozčarování. Nejlepší proto bude, když se nenecháme do ničeho zatáhnout a uvolněným krokem jen poradíme těm, kteří si pomoc skutečně zaslouží, protože formu pomoci určíme my.

V případě, že se i tak srazíme se sebestředným egoistou, raději moudře a rozvážně řekněme jen své a věnujme se pouze svým vlastním záležitostem.

Jakékoliv diskuse by totiž nikam nevedly, jen bychom se nakazili depresivní infekcí. Zachovávejme vnitřní harmonii v každém okamžiku.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí se bude odehrávat ve znamení hojnosti, i když můžeme zároveň čelit nedorozumění s lidmi, kteří odmítají na sobě pracovat. Nenechme se tím rozhodit, přehoďme výhybku a s klidem si jděme dál za svým cílem.

Úterý

Úterý začne poměrně dobře, ale pak všechno začne vyznívat do prázdna. Závěr dne bude ale euforický, spatříme další slibný záblesk naší budoucnosti.

Středa

Ve středu pozor na konflikt, egoismus bude velmi posilněný. Večer bude opět radostný a zároveň mysticky zasněný.

Čtvrtek

Míra nedorozumění bude ve čtvrtek kritická, nálada nebude nic moc. Večer ale opět zvítězíme.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude jako předchozí dny přes kopírák. Dozvíme se zprávu, která nám vezme energii, může se o nás pokoušet hněv. Nejlepší proto bude změnit cestu. Večer najdeme porozumění s lidmi na stejné vlně.

Sobota

V sobotu k nám dorazí další informace, která nás přiměje opět změnit směr. Podaří se nám něco zásadního dokončit, euforie bude slastná.

Neděle

Neděle bude parádní, plná podpory a povzbuzení. Naše seberealizace a naplnění bude maximální.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 6. do 12. února 2023269b - Horoskop na týden od 6. do 12. února 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 6. do 12. února 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 6. do 12. února 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*