Horoskop na týden od 6. do 12. června 2022

Ačkoliv vstoupíme do nového týdne plní odhodlání, vnitřně nás může sžírat nervozita. I když plně pochopíme, co je její příčinou, na konci týdne nás může zchvátit hněv v důsledku velkého náporu na naši mysl.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na týden od 6. do 12. června 2022.
Horoskop na týden od 6. do 12. června 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Náladu tak můžeme mít zcela mizernou. I když se nám něco přece jen povede dotáhnout do vítězného konce, celkově můžeme být vyčerpaní, ať už energeticky či finančně.

Budeme se muset hodně krotit, abychom se nedostali do zbytečného konfliktu, který by nás mohl mrzet. Důležité je udržet stabilitu za každou cenu. Naštěstí v tomto směru můžeme počítat s podporou.

Díky ní se podaří překonat veškeré útrapy osudu, který jsme si sami nachystali. Pokud budeme nekompromisní a zároveň vlídní, pozitivní obrat nás nemine.

Náš pronikavý vhled do budoucnosti se může bohužel setkat s nepochopením těch, kteří tento vytrénovaný dar nemají.

Neklesejme na mysli. I když se před námi může rozprostírat území chaosu a rozčarování, my budeme dobře vědět, kudy jít.

Všechno má svůj čas. Euforie přijde. Stačí jít naproti.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

I když můžeme cítit mírnou depresi, budeme mít v pondělí podporu a vhled do budoucnosti. A to velmi detailní.

Úterý

Úterý může být extrémní. Na jednu stranu prázdné, depresivní a zraňující, na druhou euforicky tryskající. Co si vybereme, to budeme mít.

Středa

Ve středu se plně ponoříme do své oblíbené činnosti. Bude to tak nejlepší, protože s okolím si nebudeme příliš rozumět. Budeme mít sklony k přísnosti a pečlivosti.

Čtvrtek

Čtvrtek může být opět podobně extrémní jak úterý. Něco se nám bude dařit hodně, něco zase vůbec. Jak se k tomu postavíme?

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude povzbuzující, ale rovněž ve znamení těžkého náporu a s tím související nervozitou. Důležité proto bude nechat se vést svým vyspělejším já.

Sobota

V sobotu ráno nejdříve něco skončí. My se tím ale nenecháme odradit, trpělivě půjdeme dál, protože dobře víme, že každá investice se nám dřív nebo později dobře zúročí. Hlavně budeme v tento den stabilní.

Neděle

Pokud nás něco potrápilo natolik, že jsme byli naštvaní, v neděli hněv zmizí. Budeme plní úspěchu a odhodlání jít dál, protože jsme povzbuzení pozorností, které se nám dostalo a budeme i nadále dostávat. Odvaha a rozhodnost nás povede.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 6. do 12. června 2022269b - Horoskop na týden od 6. do 12. června 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 6. do 12. června 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 6. do 12. června 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*