Horoskop na týden od 6. do 12. března 2023

Budeme se plně a trpělivě koncentrovat na svou práci, protože nám pomůže uvědomit si, kým vlastně jsme. Veškerá domnělá harmonie, že už jsme to věděli, skončí, protože se rozpadne do nové, čistější, záludnější. Bude mnohem sladší, takže si nemusíme uvědomovat, s kým vlastně hovoříme, když se ptáme sami sebe na odpovědi. Vítejte v nové úrovni naší společné Hry.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na týden od od 27. února do 5. března 2023.
Horoskop na týden od od 27. února do 5. března 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Většina z nás ji ale odmítne akceptovat, což je její přirozenou vlastností. Tito jedinci a jedinkyně budou nahlas útočit na tuto skutečnost, protože je bude bytostně vnitřně dráždit. Ostatně jako vždy na něco nového, které je výsledkem Práce nikoliv bezstarostného programování.

Když se jimi nenecháme ovlivnit, nebude to lehké, naše vplynutí do nové harmonie bude krásné a bohaté. Budeme podpořeni, protože si to plně zasloužíme.

Budeme podpořeni, protože je to květina, která vyrostla ze semínka naší svaté trpělivosti a oddanosti pochopení, že nejsme tělo, ale duše ve skafandru.

Od této chvíle si to budeme již neustále uvědomovat, abychom mohli po smrti fyzického těla odcestovat kamkoliv budeme smět.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí vděčně projdeme zásadní vnitřní ohnivou transformací. Díky ní si nebudeme příliš rozumět se svým okolím, ale díky tomu je to naprosto v pořádku, protože nová harmonie v nás se díky tomu narodí díky aktuálnímu požehnanému stavu našeho Slunce.

Úterý

V úterý budeme mít hodně povinností, kterých se ujmeme s nadhledem i podhledem. Pozornost okolí bude značná, protože se začínáme znatelně a viditelně měnit.

Středa

Nové úkoly, kterých jsme se ujali, nás ve středu mohou velmi unavovat. Když si uvědomíme, že cesta je cíl, naše trápení rázem skončí a my opět začneme vyzařovat lásku.

Čtvrtek

Ve čtvrtek nás díky středě čeká závratný úspěch, který nás přiměje k ještě větší koncentraci do sebe, což navenek logicky vyvolá diskuse. Pamatujme se, že největší klid najdeme v největším hluku.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek díky zvýšení hladině našeho vědomí uvidíme jasný a věčný záblesk naší budoucnosti. Bude nám přáno magickým způsobem, protože to sami umíme.

Sobota

V sobotu porosteme díky odvaze a rozhodnosti, i když kolem nás může vládnout zmatek. My díky našemu vnitřnímu zraku vidíme, jak jsou veškeré diskuse plýtváním energií, ale marné je cokoliv jejich účastníkům říkat.

Neděle

Přestože se v neděli nemusíme cítit zcela příjemně, naše trpělivost nám pomůže nad těmito nesnázemi zvítězit. Obdržíme zprávu, která se bude týkat našich materiálních zemských statků. Umožní nám vykročit novou, čerstvou, nesvázanou cestou.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 6. do 12. března 2023 269b - Horoskop na týden od 6. do 12. března 2023  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 6. do 12. března 2023  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 6. do 12. března 2023  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*