Horoskop na týden od 4. do 10. dubna 2022

Tento týden bude naprosto famózní. Vítězství, hojnost, bohatství, podpora ze všech stran, prostě nádherná harmonie, byť zároveň zavazující do budoucna, abychom neusnuli na vavřínech.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na týden od 4. do 10. dubna 2022.
Horoskop na týden od 4. do 10. dubna 2022. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Bude proto žádoucí, abychom dobře promysleli jakékoliv investice. Některé z nich se mohou ukázat jako neproduktivní a tudíž jako vyhozené peníze.

Pokud použijeme vlastní ambice jako pohon vzhůru, bude se nám dařit. Navíc se budeme moci spolehnout na pomoc, takže se nám také hodně uleví v záležitostech, s nimiž jsme si doposud nevěděli rady.

Pokud se ale příliš zatvrdíme a půjdeme hlavou proto zdi, čekají nás finanční ztráty, jak se zmiňuji výše. Nepříjemnosti, které z toho vzejdou, nás přimějí pochopit jejich příčinu a zavčasu s nimi skoncovat.

Bolesti a strasti, které nám z toho vzniknou, budou přitahovat pozornost, což v nás může probouzet hněv. Nenechejme se jím ovládnout, přehoďme raději výhybku na jinou kolej.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude bezstarostné. Bude se nám dařit, takže se nám sebevědomí nahrne do žil.

Úterý

V úterý pozor na konflikt, který může hrozit porážkou. Naštěstí nám budou oporou lidé na stejné vlně.

Středa

Když budeme pozorní, čeká nás vítězství a z toho vyplývající sebedůvěra. I když budeme muset vydat finance navíc, naši vnitřní euforii to nijak nezlomí.

Čtvrtek

Čtvrtek začne zamlženě, ale my skrze tento závoj uvidíme jasně, takže energie budeme mít na rozdávání. Vnitřně jsme stále pozorní, čehož odměnou nám bude masivní podpora ve všem, na co sáhneme.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek zahlédneme záblesk slibné budoucnosti. Budeme se těšit pozornosti okolí, ale zároveň budeme přitahovat hněv, který může přinášet zkázu.

Sobota

I když následky krachu ze soboty mohou doznívat, především v naší duši, v našem životě se můžeme těšit na příjemný obrat, který upevní naši pozici, byť na praktický význam si budeme muset ještě počkat.

Neděle

Neděle může začít ztrátou, která bude znamenat konec jisté éry, ale také začátek nové, což nás bude nabíjet pronikavou energií.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 4. do 10. dubna 2022 269b - Horoskop na týden od 4. do 10. dubna 2022  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 4. do 10. dubna 2022  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 4. do 10. dubna 2022  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*