Horoskop na týden od 3. do 9. října 2022

Tento týden se vydáme novým, stabilním směrem, který nám přinese úspěchy, ale ke konci týdne nám napříč společností i něco vezme kvůli informaci, která nám může mírně zkazit náladu.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na týden od 3. do 9. října 2022.
Horoskop na týden od 3. do 9. října 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Každopádně můžeme počítat s podporou, která nám duševní nepohodlí pomůže překonat. Dostane se k nám informace, o kterou se podělíme s dalšími lidmi, kteří ji budou šířit dál.

Tak či onak se budeme muset obrnit trpělivostí a pochopením, že každé nesnáze mají svůj důvod v podobě odrazového můstku k dalším úspěchům, protože jakékoliv potíže jsou příznakem růstu. Takže opravdu každá zpráva, ať už negativní či pozitivní, má svůj rub a líc. Všechno zlé je k něčemu dobré a všechno dobré je k něčemu zlé.

Nejistota, která se o nás může pokoušet, nás může lákat k omamným látkám, a to nejen k alkoholu, ale i cukru, což není nic jiného, než skrytý alkohol. Proto přistupujme k němu velmi obezřetně, protože následný nápor může být velmi vysilující a vyvolávající nervozitu.

Pokud má být výsledkem život v hojnosti, proč bychom to nemohli zvládnout se silnou a pevnou vůlí?

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí může být nervózní, nejisté a zmatené. Pokud se plně ponoříme do své práce, čeká nás na konci dne zásadní pozitivní obrat.

Úterý

Úterý bude o naší trpělivosti. Zkušeně se vydáme novou cestou.

Středa

Ve středu bude marné o cokoliv žádat. Během dne ale obnovíme síly, a to velmi. Uvědomíme si, že přízeň štěstěny je přímo závislá na našem dobře uváženém rozhodnutí.

Čtvrtek

Ve čtvrtek budeme nejsilněji cítit naši seberealizaci. Naše ambice vzrostou, budeme si zlehka vykračovat, i když osamoceně.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek budeme přísní a neústupní. Zabereme se do své oblíbené činnosti, která nám díky pomoci přátel a kolegů přináší stabilitu, zmiňovanou v úvodu horoskopu. Naše síly se opět zregenerují a vzrostou.

Sobota

Sobota začne euforicky, o to náročnější bude následný nápor. My se ale nenecháme ničím rozhodit, budeme mít navíc plnou podporu ve všem, na co sáhneme.

Neděle

Neděle bude krásná, příjemná, pozitivní. Zároveň zavazující, abychom neustále pokračovali v naplňování svého vnitřního záměru.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 3. do 9. října 2022269b - Horoskop na týden od 3. do 9. října 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 3. do 9. října 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 3. do 9. října 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*