Horoskop na týden od 3. do 9. července 2023

Budeme muset být velmi pečliví a pozorní, ať dokážeme překonat nepříjemnosti, kterými můžeme procházet. Hrozí dokonce i pád, pokud budeme neopatrní. Důležité proto bude, ať jsme v neustálém souladu se svým nejvyspělejším já, i kdybychom měli zůstat ve své pravdě osamocení.

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na týden od 3. do 9. července 2023.
Horoskop na týden od 3. do 9. července 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Díky tomu dosáhneme velkého úspěchu, který nás naplní bezstarostností. Budeme mít podporu, uvidíme víc.

Štěstí nám půjde naproti, i když si na setkání s ním budeme muset chvíli počkat. Pozitivní obrat bude stát za to.

Mezitím se budeme muset prodírat údolím nejistoty. Ale všeho jen do času. S pomocí přátel, kolegů a vyšších sil dosáhneme stability.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude neplodné, prázdné, takže hlavní bude naše trpělivost.

Úterý

Úterý bude pokračováním pondělí. Může docházet ke ztrátám, hlavně po fyzické stránce to bude náročné.

Středa

Ve středu pozor na avizovaný pád. Držme pospolitost s lidmi na stejné vlně, jak to jen půjde. Koncentrujme se na cíl.

Čtvrtek

Čtvrtek bude klidný, podporující a zároveň sebevědomý. V druhé části dne si dejme pozor na možné rozčarování.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek si budeme počínat zkušeně a tím pádem i přísně. Důležité bude, jak se rozhodneme jednat v jisté záležitosti. Naše duše nám napoví podle toho, co je pro nás důležité do budoucna.

Sobota

V sobotu se dočkáme povzbuzení. Najdeme společnou notu s lidmi na stejné vlně. Bude se nám dařit, i když zadarmo to nebude. Každopádně budeme v klidu.

Neděle

Bude nám přáno i v neděli. Náš pocit seberealizace bude na maximální úrovni, dosáhneme vítězství, což nás občerství, abychom mohli pokračovat dál.


Pokud máte zájem o ryze osobní výklad na vaše 4 postupné otázky, napište na vyklad@energiezivota.com první otázku, datum narození a celé jméno společně s potvrzením platby 1 000 korun na číslo účtu 369369967/5500. Po přijetí platby budu na vaše dotazy postupně odpovídat. Mír v duši přeje georg


Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

BERANI, LVI, STŘELCI

BERANI začnou týden nabití, což bude posilovat jejich ego. Pozor na pád.

LVI se budou cítit jako na koni. Změní své směřování, budou více pozorní a pečliví. Svitne jim naděje.

STŘELCI budou harmoničtí, vědomější a plní podpory, i když vnitřně to může pro znamenat těžký zápas. Možná právě proto.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI

BÝCI se mohou pouštět do diskusí, které jim ale nebudou dělat dobře. Jejich neústupnost je proto může přivést k rozčarování.

PANNY si budou užívat společnosti lidí, s nimiž si budou rozumět. I když se jim bude dařit, pozor na konci týdne – hrozí porážka.

KOZOROZI se budou muset připravit na to, že začátkem týdne nebude mít smysl cokoliv dělat, takže mohou propadat disharmonii. Pak ale přijde podpora, která jim ukáže svět za oponou.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI

BLÍŽENCI budou trpěliví, co budou potřebovat, jelikož je něco může rozladit. Jinak si budou užívat pohody s přáteli. Jen pozor na ego.

VÁHY budou vážit více než obvykle. Pokud to ustojí, čeká je harmonie a stabilita. Podobně jako v případě blíženců pozor na ego.

VODNÁŘE čeká přízeň, byť to může mít svou cenu v podobě zmatků, ale to je nerozhodí, naopak zregeneruje. Důležitá bude proto oddanost cíli.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY

RACI spatří záblesk své budoucnosti, což je přivede do stavu harmonie, štěstí a hojnosti. Jejich nejvyspělejší já jim bude přát, úspěch bude proto stát za to.

RYBY budou sebevědomé. Do jejich života pronikne štěstí, i když vykládat o tom svému okolí nebude mít žádný význam. Každopádně je to povzbudí, i když v tom budou samy.

ŠTÍŘI se mohou těšit na pozitivní obrat, který vzápětí vystřídá stav, kdy nebude mít smysl cokoliv dělat, takže se mohou pohroužit do samoty a rozjímání.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 3. do 9. července 2023269b - Horoskop na týden od 3. do 9. července 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 3. do 9. července 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 3. do 9. července 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*