Horoskop na týden od 28. března do 3. dubna 2022

Konec vnitřní nejistoty je tady. Bude nám přáno, obnovíme veškeré své síly. Na vyřešení některých záležitostí ale ještě nenastal ten pravý čas.

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na týden od 28. března do 3. dubna 2022.
Horoskop na týden od 28. března do 3. dubna 2022. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Měli bychom se plně ponořit do své práce, projektů a záměrů bez ohledu na to, jaký to bude mít okamžitý výsledek. Pokud jsme běžci na dlouhé tratě, víme, že jakékoliv úsilí je investicí do naší budoucnosti. Pozitivní obrat je již za dveřmi, které ještě ale nemusíme vidět.

Mějme ovšem na paměti, že pokud stoupáme vzhůru, vždy jdeme po spirále. Po každém vzestupu proto zákonitě přichází pokles, abychom mohli lépe vidět světlejší zítřky. Rozčarování či dokonce hněv tak může být logickým vyústěním střetu s lidmi, kteří jakýkoliv růst nemají ve svém programu.

Vůbec se jimi proto nezabývejme, ať už se nás jejich jednání může dotýkat emotivně sebevíc. Sledujme jen vlastní vnitřní záměr. Budeme mít pro něj plnou podporu, jak píši v úvodu. Jakékoliv strádání bude pryč. Budeme silní a zdraví. Obrat, který přijde, bude odměnou za naši předchozí námahu, která pouze zdánlivě nikam nevedla.

V některých případech budeme akorát muset zjednodušit své kroky, aby byly maximálně výstižné a jasné. Informace či prozření, kterého se nám dostane, nás o tom přesvědčí. Naše trpělivost má svůj nejvyšší smysl.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí může začít rozčarováním, které nás přiměje držet se stranou. I když něco bude mít svůj pomyslný konec, my vidíme dál.

Úterý

V úterý hrozí krach. Sice se z něj rychle otřepeme, ale i tak nás může trápit deprese. Pozor na projevy egoismu.

Středa

Egoismus může zlobit i ve středu. Jelikož budeme mít podporu, rychle se zregenerujeme, i když jistá pachuť může zůstávat.

Čtvrtek

Ve čtvrtek nás napadne myšlenka, která nám pomůže vyřešit dosavadní lapálie. I když to bude znamenat povinnosti či úkoly navíc, pomůže nám to zvítězit.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek začne půl na půl, něco půjde, něco ne. Egoismus opět může vystrkovat růžky. Na konci dne ovšem opět hrozí krach, což nás může zranit a odložit některé záležitosti na neurčito.

Sobota

Sobota bude na jednu stranu láskyplná, ale zároveň neplodná. Bude marné cokoliv lidem vysvětlovat.

Neděle

V neděli budeme opět láskyplní, ale také konfliktní. Egoisté si opět nebudou chtít dát říci. Zase hrozí krach.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 28. března do 3. dubna 2022 269b - Horoskop na týden od 28. března do 3. dubna 2022  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 28. března do 3. dubna 2022  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 28. března do 3. dubna 2022  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*