Horoskop na týden od 27. června do 3. července 2022

Tento týden se budeme muset rozhodnout v jedné zásadní záležitosti. Pokud zvolíme správně, dosáhneme úspěchu. Pokud nikoliv, hrozí nám, že naše dosavadní úsilí vyjde nejen naprázdno, ale zároveň se nám vložené investice již nevrátí.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na týden od 27. června do 3. července 2022.
Horoskop na týden od 27. června do 3. července 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ať už dopadneme tak či onak, budeme potřebovat oddanost našemu vnitřnímu záměru, protože věci mohou jít velmi ztěžka. Když zabereme, přijde vytoužený pozitivní obrat.

A proto i kdyby se nám zdálo, že věci nejdou tak, jak bychom si představovali, je důležité si věřit. Výše zmiňovaný obrovský úspěch bude pak následovat.

Cesta, která se před námi otevře, bude ale jiná než doposud. Bude ale stát za to, protože dosáhneme maximální seberealizace, která plodí vždy a jen vítězství.

Trpělivě půjdeme dál za svým. Zároveň budeme přemítat, jaký to má vůbec smysl.

Jediné, na čem by nám mělo záležet, je vnitřní klid. Abychom jej dosáhli, musíme občas s nevolí přehodnotit své postoje, názory či plány.

Jenže v tom je právě ukrytý svatý grál – souznění.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude pracovně náročné, lehce zmatené, ale zároveň uspokojivé. Souznění s lidmi na stejné vlně bude radostné.

Úterý

V úterý se nám podaří něco důležitého dotáhnout do cíle. Budeme harmoničtí a veselí, i když diskuse, kterými budeme procházet, mohou být více než vášnivé.

Středa

Ve středu se dozvíme zprávu, která nás příliš nepotěší, protože věci se mohou zastavit. Naštěstí se dočkáme pomoci, byť bez pevné vůle a jisté dávky ráznosti se neobejdeme.

Čtvrtek

Ve čtvrtek budeme mít hodně práce. Něco budeme muset změnit, některé naše požadavky mohou vycházet na prázdno.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude velmi náročný. Můžeme podléhat hněvu a disharmonii. Díky lidem na stejné lodi se nám podaří potíže překonat, i když některý konec se nám už nepodaří odvrátit.

Sobota

Sobot proto začne mlhavě a nejasně – jak máme pokračovat dál? Naštěstí se nám podaří získat pevnou půdu pod nohama a s pomocí ambicí dosáhnout úspěchu.

Neděle

V neděli budeme nuceni změnit plány. Ty, na které jsme sázeli, vyjdou vniveč. Nápor na naši mysl může být velmi náročný.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 27. června do 3. července 2022269b - Horoskop na týden od 27. června do 3. července 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 27. června do 3. července 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 27. června do 3. července 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*