Horoskop na týden od 27. března do 2. dubna 2023

I když se můžeme cítit poněkud nejistě, protože netušíme, jak se náš život bude vyvíjet dál, naše vnitřní zrcadlo odrazí ven zcela jiný obraz. Čeká nás další, zcela zásadní obrat. Naplní naši duši pocitem absolutního nadšení, protože se nám podaří důležité věci dotáhnout do úspěšného konce.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na týden od 27. března do 2. dubna 2023.
Horoskop na týden od 27. března do 2. dubna 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Mírná deprese, o níž se zmiňuji výše, pramení zejména z naší nemožnosti vysvětlit svému okolí, co se skrývá pod povrchem. Mírně nám může pomoci povzbuzující zpráva, která nás přiměje k ještě větší trpělivosti a oddanosti svým cílům.

Takže ona sklíčenost je ve skutečnosti pouze nedočkavou nervozitou před něčím velkým, kterému jdeme naproti, i když se to tak na první pohled nejeví. Úspěch bude o to závratnější. Budeme v absolutní harmonii, štěstí a hojnosti. Budeme bohatí v tom pravém slova smyslu.

A pokud nás čekají nějaká vydání či ztráty, budou mít svůj smysl. Láskyplnost, která z nás bude sálat, obnoví všechny naše vyčerpané síly. Odrazíme se nahoru raketovým tempem.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude rozporuplné. Na jednu stranu nám bude přáno, na druhou se marně budeme dožadovat pozornosti, takže nám nezbude nic jiného, než se plně věnovat svým vlastním úkolům, kterých není zrovna málo.

Úterý

V úterý sice vstoupíme na novou cestu, ta ale nebude nijak příjemná. Čekají nás vydání či ztráty a s tím spojená disharmonie. Pozor na ego.

Středa

I když nic moc atmosféra ve formě nejistoty a zmatku může pokračovat i ve středu, k večeru do nás vjede extrémně silný impuls, který spustí naši euforickou radost.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se dozvíme informaci, která nás přiměje k větší pečlivosti a obezřetnosti. Budeme mít hodně práce, večer budeme čelit náporu.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek spatříme záblesk naší budoucnosti, která nás může znervóznit, protože může znamenat, že náš pozitivní obrat je v nedohlednu.

Sobota

V sobotu nám někdo či něco pomůže, takže se vrátíme zpět do harmonie. Zregenerujeme své síly, i když stále budeme přebývat ve své pravdě.

Neděle

V neděli pochopíme něco zásadního, což nám umožní zažívat hojnost, harmonii a štěstí. Vykročíme směle novým směrem.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 27. března do 2. dubna 2023 269b - Horoskop na týden od 27. března do 2. dubna 2023  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 27. března do 2. dubna 2023  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 27. března do 2. dubna 2023  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*