Horoskop na týden od 26. června do 2. července 2023

Tento neobyčejný týden nás přivítá vroucnými setkáními lidí na stejně vlně. Když pominou, sounáležitost odezní a my opět budeme marně bušit na mysli tvrdohlavých. Celkově si polepšíme, protože dobře víme, jaká je cena.

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na týden od 26. června do 2. července 2023.
Horoskop na týden od 26. června do 2. července 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Základem úspěchu bude naše plná koncentrace na cíl. Jakákoliv nervozita by nám zabránila dobře vidět dál a přijímat zprávy skrze posly, což jsou vyspělé energie pocházející z naší budoucnosti.

Jen skutečně odvážní jsou schopni tomuto milosrdnému aktu porozumět a tím zvítězit nad vírou, že náš osud řídí bůh.

Zbaveni závislosti na prostředníkovi si uvědomíme, že my jsme bůh.

S plným vědomím tohoto stavu změníme zcela své původní směřování, naprogramování.

Náš život se pak obrátí na jinou úroveň, po mnoha prohrách naplněná úspěšným vítězstvím, které nás vrátí na začátek Hry.

Abychom opět zapomněli.

Nezapomeneme?

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí budeme plní sebedůvěry, naše duše bude cítit napojení na vesmír, díky čemuž náhle uzříme mnoho detailů, které nám doposud byly skryté.

Úterý

I když v úterý zvolíme nový přístup k řešení, některé naše perly nebudou dopadat na úrodnou půdu, což nás transformuje do pocitu štěstí, jelikož budeme moudře chápat, proč se tak děje.

Středa

Ve středu nás čeká nejdříve náhlá ztráta, která bude záhy vyvážena zásahem láskyplné energie, což v nás probudí vědomou přísnost, takže se můžeme cítit osamocení.

Čtvrtek

I když podobně jako v úterý zvolíme i ve čtvrtek nový přístup k řešení, některé naše perly opět nebudou dopadat na úrodnou půdu, což nás transformuje do pocitu vystřízlivění, jelikož začínáme tušit, proč se i tohle musí dít.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek může být proto zpočátku zahalen do nejasného počasí, které přejde, když si uvědomíme, že jsme dorazili do cíle další životní etapy. Tato občerstvující zastávka nás oblaží, takže pak směle odstartujeme k dalšímu úseku, který nás rychle zhoupne na vyšší úroveň vědomí.

Sobota

Když prohlédneme skrze smysly nevnímatelný závoj, opět v nás může převládnout strach ze samoty. Jedině odvaha čelit nicotě nás může posílit.

Neděle

V neděli se nám v mysli objeví volba. Můžeme jednat, jak jsme doposud zvyklí a přicházet o energii.

Anebo se plně odevzdáme naší svaté touze, nejsvatější, shledáme se všemi, kteří oslaví naše úspěšného finále tohoto týdne.


Pokud máte zájem o ryze osobní výklad na vaše 4 postupné otázky, napište na vyklad@energiezivota.com první otázku, datum narození a celé jméno společně s potvrzením platby 1 000 korun na číslo účtu 369369967/5500. Po přijetí platby budu na vaše dotazy postupně odpovídat. Mír v duši přeje georg


Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

BERANI, LVI, STŘELCI

BERANI budou v naprostém klidu, nevytočí je ani marnost házení perel sviním, protože důležitý je jejich život a ten se zlepší.

LVI budou koncentrovaní, takže se jim bude dařit, i když v něčem budou muset ustoupit. To jim ale na kráse nijak neubere.

STŘELCI budou zpočátku týdne marně žádost o pozornost. I když se to můžeme rázem změnit, většina okolí jim rozumět příliš nebude. Jelikož budou ve vnitřní euforii, není se co divit.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI

BÝCI čeká bohatství, klid a vlastní sebedůvěra. Samozřejmě s podporou duše.

PANNY začnou v tápotách, aby našly povzbuzení, které je zároveň může něčím ranit, takže přijdou o energii. Důležité proto bude, jak se na počátku týdne rozhodnou.

KOZOROZI opráší své staré ambice a pohlednou do zrcadla. Rázem je opustí síla, důležitá proto bude silná koncentrace, aby o pracně vydobytou energii nepřišli.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI

BLÍŽENCI rovněž najdou své sny, aby s trpělivostí dosáhli kýženého cíle, i když z toho velkou radost míti nebudou.

VÁHY se budou muset rozhodnout, přičemž převáží strana prosperity, bezstarostnosti a lásky.

VODNÁŘI budou marně vysvětlovat své názory, což ego využije k posílení svého vlivu na život, který by měl být trpělivější a po boku s lidmi, s nimž si velmi rozumějí.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY

RACI budou sebevědomí, i když jejich námaha může vycházet na prázdno. Když se zaměří na detaily, bude to sice pracnější, ale o to více efektivnější.

RYBY budou čelit velkému náporu na jejich mysl. S pomocí přátel či kolegů to dokáží ustát, jelikož budou chápat znamení, která nastíní jejich budoucnost.

ŠTÍŘI si příliš výskat nebudou. I když se jim bude v něčem dařit, příliš veselí jim to nepřinese. O to více si budou vážit podpory, která je na cestě.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 26. června do 2. července 2023269b - Horoskop na týden od 26. června do 2. července 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 26. června do 2. července 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 26. června do 2. července 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*