Horoskop na týden od 23. do 29. října 2023

Pokud se nám v uplynulé době nedařilo vše tak, jak má, tento týden dojde ke stabilizaci. Dostane se nám pomoci, díky čemuž se nám opět začne dařit. V důsledku toho si uvědomíme, jak je důležitá pospolitost s lidmi, s nimiž plujeme na jedné lodi.

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na týden od 23. do 29. října 2023.
Horoskop na týden od 23. do 29. října 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zažijeme tak euforii radosti. Jenže i tak se štěstí může opět zadrhnout a uvrhnout nás do zmatené nejistoty, jako bychom měli pocit, že nic nikam nevede. Proto je obzvlášť důležité, abychom se pečlivě věnovali veškerým detailům.

Hodně nám v tom pomohou lidé na stejné vlně. Budeme potřebovat především někoho zkušeného, který nám pomůže vše doladit do úspěšné podoby. Můžeme ovšem zažívat rozčarování, protože to v některých aspektech může být velmi těžké a namáhavé. Nakonec se nám ale podaří vše dotáhnout do úspěšného konce.

Trpělivá práce nakonec přinese ovoce v podobě stabilizace, o níž se zmiňuji v úvodu.

Oddechneme si, abychom mohli vyrazit novým, svěžím směrem.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí může být nejisté, zmatené. Čeká nás velký úspěch, ale bez nervozity se to neobejde. Důležitá proto bude odvaha všechno nepříjemné překonat.

Úterý

V úterý se budeme plně koncentrovat na naši práci, které můžeme mít opravdu hodně. Dojde k pozitivnímu obratu, který nás opět naplní sebedůvěrou.

Středa

Středa může být obdobná jako úterý. Můžeme ovšem ztratit podporu, musíme být trpěliví.

Čtvrtek

Trpělivost budeme potřebovat i ve čtvrtek. Pozor na ego a jeho ambice. Naše původní plány se mohou zhroutit, což nás může znervóznit. Opět nám pomůže někdo zkušený.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek nám svitne naděje, která se rozroste do harmonie, hojnosti, lásky. Plně se oddáme našemu poslání. Jenže zatímco navenek se nám může hodně dařit, vnitřně se můžeme cítit na dně.

Sobota

Sobota bude proto krásným vykoupením ze všech nesnází. Budeme harmoničtí, koncentrovaní, čeká nás náhlý pozitivní obrat. Naše duše bude cítit souznění s lidmi, s nimiž nás spojuje něco zásadního.

Neděle

V neděli se vydáme novým směrem, který nemusí být zpočátku harmonický. Důležité ale bude odhodlání naše putování životem změnit, abychom dosáhli úspěchu, na kterém pracujeme.


Pokud máte zájem o ryze osobní výklad na vaše 4 postupné otázky, napište na vyklad@energiezivota.com první otázku, datum narození a celé jméno společně s potvrzením platby 1 000 korun na číslo účtu 369369967/5500. Po přijetí platby budu na vaše dotazy postupně odpovídat. Mír v duši přeje georg


Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 23. do 29. října 2023269b - Horoskop na týden od 23. do 29. října 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 23. do 29. října 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 23. do 29. října 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*