Horoskop na týden od 23. do 29. května 2022

Všechny konflikty se přestěhují dovnitř nás. Budeme nekompromisně přísně pohlížet na své okolí, které se nám odmítá přizpůsobit, přestože žije ve lži. Uvědomíme si, že každá změna směrem k soucitu vyžaduje hodně úsilí a trpělivosti.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na týden od 23. do 29. května 2022.
Horoskop na týden od 23. do 29. května 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

I když tak mnohé naše cíle zatím mohou vycházet na prázdno, harmonie v nás zpívá nádhernou symfonii, v níž se střídá tvrdost s přívětivostí. My víme, že to tak musí být, protože vidíme mnohem, mnohem dál než ostatní.

Nenechme se proto nakazit nervozitou. S pevným odvážným odhodláním půjdeme dál, jak jen budeme schopni.

Pokud zároveň budeme pečliví a pozorní do každého detailu, čeká nás cenné vítězství nad nepřízní osudu.

Jen je dobré si připomínat, že každý úspěch s sebou nese mnoho nových povinností a závazků.

Jsme ochotní se k nim zavázat?

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude mixem zasněnosti, mírné nervozity a odhodlanosti, což vyústí v růst našich ambicí.

Úterý

Úterý bude o porozumění s lidmi na stejné vlně. Čeká nás pozornost okolí, budeme velmi úspěšní. Můžeme se spolehnout na pomoc.

Středa

Naše ambice budou nejsilnější ve středu. Pomohou nám dosáhnout maximálního úspěchu, což nám umožní nastoupit na nový perspektivní životní směr. Jen pamatujme, že každá pýcha předchází pád, což nám počasí velmi rádo připomene.

Čtvrtek

Čtvrtek bude dnem dalšího zcela zásadního obratu v našem životě. Zaplaví nás nádherná harmonie, která nás nabije pronikavou energií na další cestu.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Páteční ráno může být poněkud nervózní, ale to se brzy spraví, jelikož jsme plně odhodlaní a bytostně spojení s naším vyspělejším já, protože cítíme naprostou satisfakci a sebenaplnění.

Sobota

Sobota začne náročně, ale díky naším vizím do budoucna se z toho rychle oklepeme. Podaří se nám něco zásadního dokončit, byť s jistou dávkou přísnosti.

Neděle

Shledání s lidmi na stejné vlně bude vládnout zejména v neděli. Štěstěna se k nám otočí čelem, což zvýší naši sebedůvěru na maximum. Stále však budeme obezřetní.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 23. do 29. května 2022269b - Horoskop na týden od 23. do 29. května 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 23. do 29. května 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 23. do 29. května 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*