Horoskop na týden od 22. do 28. května 2023

Tento týden bude ve znamení našeho vítězství po řadě neúspěchů. Skončí nám období prázdnoty, což nás posílí odvahou a trpělivostí, abychom se rozhodně a razantně vydali dál směrem k našemu průběžnému cíli.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč


Horoskop na týden od 22. do 28. května 2023.
Horoskop na týden od 22. do 28. května 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

I když z minulých dnů nám může ještě zbývat trochu depresivní nálady, naše oddanost vnitřnímu záměru náš život stabilizuje a dokonce do něj přivede euforii.

Trpělivost bude žádoucí tím spíše, protože se může stát, že se nám nebude dostávat energie či financí, takže občas můžeme zažít rozčarování. Naše vnitřní radost nám pomůže snadněji toto údobí zmaru překonat.

Vnitřní podpora našeho nejvyspělejšího já nás bude provázet, i když nás výše zmiňovaná deprese může zmáhat více, než je únosné. Pokud neovládneme svůj hněv, můžeme se dostat do plamenných diskusí, které nikam nepovedou. Držme se proto stability, jak to jen půjde.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí bude zapotřebí, abychom se spolehli na své zkušenosti. Pokud je zatím nemáme, zeptejme se těch pravých. Naše vnitřní zření nám ukáže novou cestu, kterou bude zapotřebí zjednodušit.

Úterý

V úterý budeme slavit velké vítězství. Nově nabyté zkušenosti nám umožní lépe předvídat budoucnost.

Středa

Středa začne mysticky, uvidíme za závoj této reality, díky čemuž si uvědomíme doposud skryté souvislosti. Do našeho života vpluje nová energická síla, které v nás bude vyvolávat pocity euforické radosti.

Čtvrtek

Příliš sebejistí si ovšem ve čtvrtek můžeme naběhnout na rozčarování kvůli neporozumění s lidmi, s nimiž si jinak velmi dobře notujeme. Tento šrapnel překonáme jedině jasným pohybem vpřed, i když se nám může zdát, že to k ničemu nevede. Ale vede – nestojíme, jdeme.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek začne úchvatně, harmonicky, bohatě. Jen pozor na diskuse, které nikam nepovedou, zbytečně bychom plýtvali drahocennou energií. Raději si užívejme pocit vnitřního vítězství.

Sobota

Sobota bude podobná jako pátek, jen riziko konfliktu může být mnohanásobně větší, dejme si pozor. Raději se soustřeďme na večerní příval štěstí, které nás silně podpoří a zharmonizuje láskou.

Neděle

V neděli bude marné na cokoliv upozorňovat. Můžeme se tak cítit na dně, protože nebude v našich silách vysvětlit naše postoje těm, kteří je nechápou a hlavně ani nechtějí pochopit, protože jsou příliš egoističtí. Díky naší vnitřní rozhodnosti a odvaze jít dál pochopíme, proč se tak děje.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 22. do 28. května 2023 269b - Horoskop na týden od 22. do 28. května 2023  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 22. do 28. května 2023  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 22. do 28. května 2023  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*