Horoskop na týden od 20. do 26. února 2023

Skončí nám námaha, která nám postupně přinášela částečné úspěchy, i když jsme tomu museli obětovat hodně času. Hojnost a štěstí k nám nyní budou proudit naplno, dojde k totálnímu obnovení našich sil, což krajně posílí naše sebevědomí, takže jakékoliv útoky na nás budeme přecházet s bohorovným klidem.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na týden od 20. do 26. února 2023.
Horoskop na týden od 20. do 26. února 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Tento závratný úspěch ale přece jen může přinést jistou dávku nervozity. Nenechme se tím jakkoliv rozhodit, trpělivě a zkušeně jděme za svým cílem, kterou je cesta, po níž jdeme, protože náš život činí šťastným.

Neopomínejme proto ani na podstatné detaily, které nás mohou posilovat energií. Vězme, že malé úspěchy v konečném důsledku tvoří úspěch velký. Stejně jako puzzle.

Pokud se stane, že nám něco nevychází, vždy se zeptejme svého nejvyspělejšího já, co nám činí největší radost v aktuálním okamžiku. Tomu se věnujme naplno, protože tím přepneme svou mysl z negativního do pozitivního módu.

Když v něm zůstaneme trvale, bude nám obrovským způsobem přáno, takže se můžeme těšit na parádní jízdu plnou zlaté energie života.

Tedy smyslu našeho života.

Nejsme tady pro jiné, ale sami pro sebe.

My určujeme, jak se bude odvíjet příběh našeho života.

Nikdo jiný na to nemá právo.

Jen my sami.

A proto podřiďme vše našemu vnitřnímu záměru.

Lidský život je příliš krátký, abychom jej promrhali kvůli lenivosti jiných.

Dívejme se dopředu, nikdy ne vzad.

V tom okamžiku by náš život definitivně skončil, začali bychom už jen přežívat.

A to by byla vlastní marnotratnost.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude láskyplné, harmonické, ve znamení soudržnosti. Naše mysl projde další transformací, uvidíme mnohem dál do budoucnosti než jsme doposud byli schopni.

Úterý

V úterý se budeme cítit zcela naplnění. Pokud v nás zavládne na chvíli nepohoda kvůli velkému množství práce, velmi rychle ji vystřídá příval štěstí. Podaří se nám něco zásadního dokončit, což vyvolá velkou pozornost.

Středa

Středa bude opakováním úterka. Jelikož to víme, nebudeme se vůbec ničím trápit a vyjdeme si jen tak ze svého vnitřního úkrytu na světlo ven.

Čtvrtek

Ve čtvrtek budeme plní sebedůvěry, což budeme potřebovat, protože pozornost okolí nám odčerpá energii natolik, že budeme nuceni přijmout konec jisté životní etapy, abychom mohli bezstarostně vykročit dál.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude prázdným dnem. I když předvídáme, co se bude dít, neubráníme se menšímu rozčarování. Díky naší vnitřní sebejistotě se opět upevníme.

Sobota

Sobota bude o našich ambicích, které nám budou vlévat čerstvou krev do žil. Budeme investovat do naší budoucnosti, ale zatím bude marné o tom cokoliv říkat někomu jinému. Nechme si to proto jen pro sebe.

Neděle

V neděli očekávejme těžký nápor, který může zamlžovat naši cestu k vítězství. Když něco obětujeme, čeká nás příval hojnosti a štěstí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 20. do 26. února 2023269b - Horoskop na týden od 20. do 26. února 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 20. do 26. února 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 20. do 26. února 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*