Horoskop na týden od 20. do 26. června 2022

Tento týden nám slibuje novou cestu, která ale záhy skončí rozčarováním, což nás přiměje se hluboce zamyslet, zda-li má smysl zkoušet všechno nové za každou cenu. Díky podpoře našeho vyspělejšího já tak snadněji pochopíme skutečný význam rčení "není všechno zlato, co se třpytí".

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na týden od 20. do 26. června 2022.
Horoskop na týden od 20. do 26. června 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Výrazný úspěch, kterého se nám podaří dosáhnout, bude zakalen konfliktem, který nás může uvrhnout do chaosu, v němž nám hrozí finanční ztráty.

Naštěstí výše zmíněná pomoc nám pomůže jakékoliv obtíže vítězně zvládnout, i když se může stát, že nebudeme vědět, jak pokračovat dál.

Budeme mít proto tendenci se držet zpátky. S trpělivostí nebudeme do ničeho zasahovat. Díky tomu pochopíme víc, protože uvidíme dál do budoucnosti.

Bohužel to, co spatříme, nás může snadno porazit. Pokud se chceme tomu vyhnout, bude důležité podívat se na věci jinak a štěstěna se k nám opět otočí čelem. Minimálně s nabídkou pomoci, byť bez jisté dávky nekompromisnosti se to neobejde.

Pokud máme vlastní sebeúctu, nikdy se nepodvolme těm, kteří se domnívají, že mají právo na všechno, co se jim zlíbí. Prostě držme vytyčenou linii za každou cenu. Naděje, že všechny potíže jednou skončí, je velmi silná, protože je přímo úměrná trpělivé oddanosti našemu vnitřnímu záměru.

A to i přesto, že můžeme zdánlivě bloudit. Vězme, že z každého temného lesa vždy nakonec vede jasná cesta ven.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí budeme mít plnou podporu. Budeme rázní a odvážní. Dozvíme se zajímavou zprávu, která ovlivní naši budoucnost. Jakým směrem? To záleží na nás.

Úterý

Naše odvážné tažení bude pokračovat i v úterý. Pečlivě a pozorně budeme sledovat, co se kolem nás děje. Stále budeme mít podporu.

Středa

Velmi obezřetní budeme i ve středu. S jistou lehkostí si budeme vykračovat, protože nás bude pohánět pronikavá energie. Otevře se nám okno do budoucnosti, takže uvidíme hněv těch, kteří se domnívají, že jim patří vše, i když tomu tak vůbec není.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se dočkáme povzbuzení. I když se to bez jistých nepříjemností neobejde, hned vzápětí se nám dostane útěchy. Dozvíme se zprávu, která nám zjednoduší život a tím do něj přivede euforii.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek můžeme být vnitřně nervózní. Ale navenek se nám bude dařit. Budeme nekompromisní, zejména v majetkových záležitostech.

Sobota

Sobota bude dnem setkání s lidmi na stejné či podobné vlně. Budeme naprosto bezstarostní. Pokud se něco nepovede, stále budeme mít jistotu pomoci, ale jen pokud ji přijmeme.

Neděle

Neděle bude naprosto úžasná. Budeme klidní a uvolnění. Hojnost a štěstí k nám bude proudit naplno. Uvnitř budeme zažívat naprostou euforii.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 20. do 26. června 2022269b - Horoskop na týden od 20. do 26. června 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 20. do 26. června 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 20. do 26. června 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*