Horoskop na týden od 2. do 8. května 2022

Tento týden bude oknem do naší budoucnosti. Všechny věci, na kterých usilovně pracujeme, uvidíme mnohem jasněji, i když v tuto chvíli v naší realitě ještě velký význam nemají. To ale nevadí, protože máme na své straně pomocnou ruku, které nás společně s naší trpělivou oddaností vede vstříc k úspěchu. Minimálně jeden menší se tento týden dostaví.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na týden od 2. do 8. května 2022.
Horoskop na týden od 2. do 8. května 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Budeme mít v žilách novou, čerstvou sílu. Zároveň ale musíme být velmi pozorní, abychom ji využívali pro nás správným směrem. Může se proto objevit mírná nervozita.

Z toho mohou pramenit jisté nepříjemnosti, které nám mohou ztrpčovat život. Naštěstí výše zmiňovaná pomocná ruka nám pomůže jakákoliv případná zranění překonat.

A to i v případě většího rozčarování. Opět nám díky naší vnitřní moudrosti přijde na pomoc pozitivní energie, která nám pomůže obnovit harmonii.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Ačkoliv vstoupíme do nového týdne plní sil, můžeme čekat celkem intenzivní nápor, který nás může zraňovat a přinášet rozčarování. My jsme ale přísní a nekompromisní, jelikož víme, že většina lidí hledá chybu venku, nikoliv uvnitř jich samotných. Trpělivě proto jejich útoky snášíme.

Úterý

Zvesela si budeme pískat, uvnitř budeme cítit nádherný klid. Budeme plní ambicí, což nás bude nabíjet pronikavou energií.

Středa

Klid se přenese i do středy. Čeká nás pozitivní obrat, byť na zhmotnění některých našich snů ještě nepřišel ten pravý čas. Nechme se unášet naším vnitřním záměrem.

Čtvrtek

Ráno může nastat menší disharmonie, ale to brzy vyváží úspěšné dokončení jistého úkolu. V úvodu avizované okno do budoucnosti se nejvíce otevře právě ve čtvrtek. Budeme svobodní a lehcí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Nepohoda se může objevit i během pátečního rána. Po fyzické stránce to můžeme mít náročné, ale díky otevřenému oknu do budoucnosti budeme velmi uvolnění.

Sobota

Směle prozpěvovat si budeme v sobotu. Naše ambice opět porostou. Budeme plní energie a podpory.

Neděle

Neděle bude podobná jako sobota. Navíc se nám něco zásadního podaří dovést do zdárného cíle.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 2. do 8. května 2022269b - Horoskop na týden od 2. do 8. května 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 2. do 8. května 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 2. do 8. května 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*