Horoskop na týden od 18. do 24. září 2023

Tento týden bude absolutně nezajímavý. Protože bude naprosto stabilní. Takže nudný. Jako bychom žili v nějaké kobce. Jenže to je právě důležité, abychom si v ní UVĚDOMILI, jak dál pokročit ve své životní pouti, která má jediný cíl.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na týden od 18. do 24. září 2023.
Horoskop na týden od 18. do 24. září 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pozor na konflikt. Přichází zcela nečekán. Pohleďme dovnitř temnoty stvoření a pokloňme se mu. To ovšem neznamená, že s ní nemáme diskutovat. Právě naopak. Nic není zadarmo, každý musí zaplatit svou cenu.

Nemusí být hned zřetelná. Může nás dokonce rozčarovat, protože nebudeme ani zdaleka tušit, jaká ve skutečnosti bude.

Kolo štěstí se může zadrhnout. Jediné bytosti, na které se můžeme spolehnout, jsou ty, s nimiž sdílíme vše dobré i zlé.

Vnitřní rozčarování nám může způsobit depresi. Bude zřetelná i navenek. Jediným lékem je být stále na výletu, který nás dovede do absolutního nitra vlastního bytí.

A proto pamatujte – pokud vás ovane jakýkoliv záchvěv pochybností, že tápete v mlze, okamžitě se spojte s lidmi na stejném koni, protože jedině to vás zavede k osvícení.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Jelikož a i když víme, na koho se můžeme spolehnout, a víme to z vlastních zkušeností, nebude to vůbec v pondělí jednoduché. V některých momentech až vyčerpávající.

Úterý

Soudržnost nám pomůže zregenerovat své síly, protože jeden je za jednoho, dva jsou za sedm, tři jsou za čtyřicet devět a tak dále. Opět bychom neměli zůstávat doma, ať se můžeme něco nového o sobě dozvědět.

Středa

Naše vzájemná pospolitost se přesune dovnitř nás, takže bude ve spojení, které nás dovede k absolutní radosti. Potkáme se se svým vnitřní rádcem – odhalí svou tvář a přidá se k nám.

Čtvrtek

Jeho skutečným úkolem je zažehnout v nás konflikt, abychom jej přetvořili na energii do dalšího života. Můžeme o něco přijít. Bez náhrady. Důležitá je oddanost svému vnitřnímu záměru, protože i to je součástí růstu, který není bez bolesti. Pamatujete, jak vás v dětství bolela kolena?

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

I když budeme vnitřně plní nové energie pochopení z předcházejícího dne, některé původně jasná rozhodnutí se mohu ztrácet v mlze. I když se nám podaří cokoliv, radujme se, jinak můžeme propadnout depresi a pochybnostem, zda-li jsme se rozhodli správně. Vždycky je to správně.

Sobota

Můžeme o tom vést diskuse, ale to je tak vše, co s tím můžeme dělat. Toto pochopení nás bude dlouho provázet jako zkušenost, která při každém kontaktu napoví, co od něj můžeme čekat. Mysl je totiž napojená na vyšší smysl existence.

Neděle

Naděje v nejposvátnější dobro nás může znejistit ze stran sil, které si nepřejí růst. Mohou použít zbraně, které nás mohou decentně zasáhnout. Ony vědí, že to stačí. Jakákoliv pochybnost je pouhým jedem, který má nás otrávit. Stačí ho velmi málo, abychom sešli ze své původní životní cesty.


Pokud máte zájem o ryze osobní výklad na vaše 4 postupné otázky, napište na vyklad@energiezivota.com první otázku, datum narození a celé jméno společně s potvrzením platby 1 000 korun na číslo účtu 369369967/5500. Po přijetí platby budu na vaše dotazy postupně odpovídat. Mír v duši přeje georg


Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 18. do 24. září 2023269b - Horoskop na týden od 18. do 24. září 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 18. do 24. září 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 18. do 24. září 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*