Horoskop na týden od 18. do 24. července 2022

Budeme slavit. A mocně. Něco zcela zásadního se nám díky naší trpělivé snaze podaří. Úspěch bude o to větší, pokud se na něm podílí více lidí. Dostaneme velkou dávku energie, což budeme potřebovat, protože naše další cesta bude vyžadovat naprostou oddanost našemu vnitřnímu záměru.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na týden od 18. do 24. července 2022.
Horoskop na týden od 18. do 24. července 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Mocné vítězství, kterého dosáhneme, bude poutat pozornost, která nám pomůže k dalšímu pozitivnímu obratu. Abychom jej znásobili, budeme pro následující společnou pouť životem potřebovat další zkušené harcovníky.

Zároveň ovšem počítejme, že všechno má své pro a proti. Když se nám něco důležitého podaří a my budeme v naprosté euforii, naše radost bude trnem v oku těch, kterým se nedaří ne proto, že nemají štěstí, ale protože se o nic nesnaží. Pokud bude do nás někdo rýpat, nechme ho propadnout skrze nás, ať sám vlastní vinou dopadne na tvrdou zem.

Soustřeďme se proto plně na naši věc, protože budeme potřebovat maximální pečlivost a pozornost, jelikož pro dotažení jakýchkoliv projektů do zdárného konce si musíme vědět rady i v situacích, kdy se naše cesta může zamlžit.

Nenechme se proto ničím rozhodit ani rozčarovat. Buďme pevní a rozhodní.

Cíl, kterého chceme v budoucnu dosáhnout, je ve skutečnosti už za námi, ale zatím o tom ještě nevíme.

Ještě jsme totiž nepochopili, co nás k němu vede.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne suše a mdle, ale pak se karta obrátí k naprosté hojnosti, prosperitě a štěstí.

Úterý

V úterý se snažme zachovat absolutní vnitřní klid, ať se kolem nás může dít cokoliv. Hněv těch, kteří nechtějí nést odpovědnost za vlastní život, bude všudypřítomný. Nenechme se tím vůbec znervóznit.

Středa

I když v některých záležitostech bude jakákoliv naše snaha marná, v jiných se nám díky oddanosti našemu vnitřnímu záměru bude velmi dařit, takže obnovíme veškerou ztracenou energii a budeme si tak užívat další pozitivní obrátky.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se můžeme spolehnout na pomoc, kterou budeme potřebovat, protože můžeme přicházet o energii v jakékoliv formě, včetně finanční.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Do pátku vstoupíme plni energie, která nám pomůže překonat jistou nervozitu. Bude předcházet zprávě, která nám udělá velkou radost a posílí naši sebedůvěru, i když tím na sebe uvalíme povinnosti navíc.

Sobota

V sobotu se můžeme cítit na dně, protože naše ambice mohou být větší než nám přítomnost dovolí. Opět se ale můžeme spolehnout na podporu.

Neděle

V neděli očekávejme pořádný nápor na naši duševní rovnováhu. Buďme proto odhodlaní jít si za svým za jakýchkoliv okolností, ale zároveň dobře zvažujme, jak budeme v určitých situacích reagovat.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 18. do 24. července 2022269b - Horoskop na týden od 18. do 24. července 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 18. do 24. července 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 18. do 24. července 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*