Horoskop na týden od 17. do 23. dubna 2023

I když si půjdeme směle a odhodlaně za svým, tento týden počítejme, že můžeme trpět ztrátou energie, což nám bude bránit, abychom byli radostní a euforičtí. Bude proto moudré vážit každého slova, abychom se zbytečně neochuzovali. V závěru týdne se nám naskytnou možnosti nových životních směrů, jelikož spatříme záblesky nadějné budoucnosti.

REKLAMA

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

449 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

799 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na týden od 17. do 23. dubna 2023.
Horoskop na týden od 17. do 23. dubna 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Naše seberealizace bude nabírat zajímavých momentů. Podaří se nám něco zásadního dokončit, což nám umožní pochopit, co je smyslem našeho života, který tady na Zemi v tomto těle vždycky skončí. Jak tento omezený čas využijeme? Jediné, co si můžeme z tohoto světa odnést, je uvnitř nás, nikoliv venku.

Naše schopnosti mohou růst, pokud je budeme správně vyživovat. Každý osobní úspěch nás povzbudí k další práci na sobě a přinese nám mocnou podporu. Pokud náhodou vejdeme do mlhy, takže nebudeme na chvíli vědět, jak dál, vězme, že každé potíže jsou jen předznamením pozitivního obratu.

Někdy stačí některé věci zjednodušit, abychom se mohli radovat z malých věcí, i když všechno má své pro a proti. To druhé tkví zejména v nových povinnostech, které jdou v ruku v ruce s každou výzvou, kterou podstoupíme.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí může být prázdné, ale také naplňující s velkým tahem na branku. Volba je čistě na nás.

Úterý

V úterý se budeme plně koncentrovat. Budeme potřebovat naši vnitřní moudrost, protože je těžké vysvětlovat něco lidem, kteří nechápou sami sebe.

Středa

Středa bude rozporuplná. Na jednu stranu dosáhneme velkého úspěchu a obnovení energie, na stranu druhou o ni můžeme velmi rychle zase přijít, takže můžeme spadnout do deprese.

Čtvrtek

Čtvrtek nám vše vynahradí. Budeme v euforii, plní síly. Vládnout bude pospolitost s lidmi na stejné lodi, bude to ideální den na dokončování našich projektů.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek uvidíme pod závoj této reality. Bude se nám dařit, byť všechno má svou cenu. Závěr dne bude velmi radostný, zejména s lidmi na stejné vlně.

Sobota

Energie z minulých dní se přesune dovnitř nás, takže budeme rozhodní a odvážní. Dozvíme se zprávu, která nás sice pohrouží do samoty, ale zároveň úspěšně posílí naši sebedůvěru.

Neděle

Naše osamocení bude mít pokračování i v neděli. I když se budeme cítit sebejistě, nemusíme se vyhnout jistému rozčarování a s tím spojeným konfliktem.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 17. do 23. dubna 2023 269b - Horoskop na týden od 17. do 23. dubna 2023  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 17. do 23. dubna 2023  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 17. do 23. dubna 2023  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

449 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

399 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*