Horoskop na týden od 16. do 22. ledna 2023

Jsme před krizí, kdy nebude mít žádný smysl cokoliv komukoliv říkat, protože většina z nás chce být jen sami se sebou, tedy schoulit se do přirozené pozice, v níž se po celou dobu našeho života ve skutečnosti nacházíme, ale neuvědomujeme si to, protože se díváme ven, nikoliv dovnitř. To se ale brzy změní, protože nové energie, přicházející na Zemi, otevřou mnoha lidem oči, aby přestali věřit iluzi a uviděli čistou skutečnost.

REKLAMA

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Horoskop na týden od 16. do 22. ledna 2023.
Horoskop na týden od 16. do 22. ledna 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Harmonie, která v nás nastane, spustí obrovský pokrok vpřed. Vyjdeme novou cestou, lemovanou láskou, pospolitostí a neubližováním. Kdo bude chtít zůstat tam, kde je, může.

Nová cesta ovšem nebude pouť rájem. Všechno má svou cenu, kterou budeme muset zaplatit, pokud chceme vyrůst. Zkoušky z trpělivosti a pečlivosti budou na denním pořádku.

Úspěšné pokroky nás budou povzbuzovat. Fungování našeho těla se zlepší, obzvláště u těch, kteří se stravují lehkou stravou, tedy zdravě a zároveň rostlinně. Obrat bude velmi pozitivní, něčeho se ale budeme nuceni vzdát.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude skvělé. Budeme plní obnovených sil, bude se nám dařit. A to velmi. Něco mystického v sobě objevíme.

Úterý

Úterý bude pokračováním pondělí. Budeme mít plnou podporu ve všem, na co pomyslíme. Naše nejvyspělejší já nám bude radit, ať si život co nejvíce zjednodušíme.

Středa

Ve středu očekávávejme velký nápor na naši mysl. Když budeme dostatečně trpěliví, dostane se nám pomoci. Naše vnitřní seberealizace poskočí na velmi vysokou úroveň.

Čtvrtek

Čtvrtek se bude odehrávat ve znamení přílivu informací, které se budeme snažit zpracovat a pochopit. Bude nám opět dařit, čeká nás nový vítr do zad, stabilita.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude dnem naprosté hojnosti a štěstí, budeme se cítit maximálně seberealizovaně. Zcela se ponoříme do naší oblíbené činnosti, nic nás nebude rozptylovat, protože nebude mít šanci. Naše umění vzroste.

Sobota

V sobotu přijde další vzestup na spirále. Čeká nás velká pozornost okolí, něco se děje. Naše vědomí se přesune o stupeň výš, kde již zůstaneme. Naše vnitřní sebedůvěra a sebejistota tak extrémně posílí.

Neděle

V neděli můžeme zažívat vnitřní mentální kocovinu, protože nová úroveň vědomí může přinášet zpočátku lehké závratě. Ale všeho jen do času, kdy dokončíme něco zásadního. Naši novou polohu tak ustálíme, což nás velmi povzbudí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 16. do 22. ledna 2023269b - Horoskop na týden od 16. do 22. ledna 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 16. do 22. ledna 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 16. do 22. ledna 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


2 Comments

  1. Jsem emočně vyzdimana,po vánocích silná deprese,až pocit k ukončení života. Nic nebavi,i tělo vypovídá poslušnost.Bodla by nějaká živá voda.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*