Horoskop na týden od 16. do 22. května 2022

Disharmonie, která v nás může přetrvávat z minulého týdne, se brzy zbavíme díky naší sebedůvěře. Vykročíme opět pravou nohou. Něco zásadního si uvědomíme, protože uvidíme, kam naše kroky směřují.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na týden od 16. do 22. května 2022.
Horoskop na týden od 16. do 22. května 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pochopíme, že před každým pozitivním obratem vzhůru musí být logicky pokles, abychom se mohli zhoupnout a věci dotáhnout do konce, byť každý úspěch musí být vykoupen úsilím a především vědomím, že vše nižší zlé se ve vyšší dobré obrátí.

Je proto nanejvýš důležité se plně oddat svému vnitřnímu záměru a raději zvolit novou cestu, když stará již nikam nevede. Jedině tak opět můžeme ucítit pevnou půdu pod nohami.

Nová cesta nám přinese nejen vítězství po předchozí porážce, ale zároveň silnou podporu, kterou tak nutně potřebujeme. A taky si ji plně zasloužíme.

Musíme však hlídat vlastní ambice, aby nám přespříliš nepřerostly přes hlavu. Pokud se nedokážeme ovládnout v jistých ošemetných situacích, můžeme něco cenného zbytečně zničit. Vždy proto pamatujme na vnitřní záměr, který jedině vede k cíli.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí může veškeré naše úsilí přicházet vniveč. Naštěstí nám pomůže obnovení energie, i když vysvětlování našeho vnitřního záměru ostatním lidem stále bude vycházet na prázdno.

Úterý

Naše lítost či konfliktní nálada se může stupňovat. Opět si vzpomeňme na vnitřní záměr, který nám ukáže cestu.

Středa

Může nás přepadat nervozita, které se zbavíme obnovením vnitřní harmonie, ideálně v přírodě, co nejdál od lidí.

Čtvrtek

Je dost možné, že nás příroda vrátí do harmonie pouze částečně. Rozčarování a s tím spojený negativní nápor bude vyžadovat naši velkou trpělivost.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek budeme stabilní, plní energie, i když v něčem budeme nuceni přehodnotit plány. Vnitřně ale budeme harmoničtí a šťastní.

Sobota

V sobotu nás čeká hned z rána nějaký nečekaný krach. Když budeme jednat moudře, pečlivě a pozorně, dočkáme se povzbuzení.

Neděle

Neděle proto začne plnou podporou ve všem, na čem pracujeme. Budeme bytostně spojení se svým vyšším já. Zároveň se musíme obrnit trpělivostí, protože se večer můžeme ocitnout pod velkým tlakem.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 16. do 22. května 2022269b - Horoskop na týden od 16. do 22. května 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 16. do 22. května 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 16. do 22. května 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*