Horoskop na týden od 14. do 20. srpna 2023

Pokud ustoupíme ze svých původních plánů a představ, zvolíme nový směr, dosáhneme úspěchu, byť ten se nemusí obejít bez jistých zmatků a nejasností.

REKLAMA

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč


Horoskop na týden od 14. do 20. srpna 2023.
Horoskop na týden od 14. do 20. srpna 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nová cesta se tak neobejde bez nepříjemností, především pak v podobě dramatických diskusí, které ale ve finále povedou k absolutnímu klidu. Jak se říká, není míru bez války.

Důležité bude, abychom si za každých okolností zachovali co nejintenzivnější spojení se svým nejvyspělejším já.

Díky tomu se nám podaří dokončit záležitosti týkající se projektů, na kterých dlouhodobě pracujeme. Nebo zkrátka najdeme to, co jsme dlouho hledali.

I když nám okolí nemusí ve všem rozumět, což je logické, pokud jsme na něm nezávislí, budeme mít plnou podporu, takže si můžeme pískat, jak nejveseleji to jen půjde.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

I když nás mohou čekat v pondělí nepříjemnosti, díky vzájemné spolupráci všechno nakonec zvládneme a vydáme se svěží novou cestou.

Úterý

Soudržnost nás bude provázet i v úterý. Něco zásadního si uvědomíme. Nastalý pocit štěstí si ale budeme užívat o samotě, což nám půjde k duhu.

Středa

Ve středu si něco uvědomíme. Na chvíli nás to může zranit, ale díky samotě se plně zotavíme a dosáhneme úspěchu.

Čtvrtek

Ve čtvrtek nás čeká pozornost okolí. Pozor na konflikt s našimi blízkými, který může skončit rozčarováním, protože naše přísnost vůči druhým může být zcela jasně zřetelná a jasná.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek se tak můžeme cítit zranění, takže nepříjemnosti se mohou kupit. Důležité bude uvědomění, že každý jsme zodpovědní za své činy, nikoliv těch ostatních, což ovšem neznamená, že máme vždy mlčet.

Sobota

Sobota může být jako na houpačce. Ráno můžeme být plní pochybností, abychom pak našli společnost lidí na stejné vlně, ale zároveň se i tak se nemusíme vyhnout rozčarování. Důležité proto bude, abychom své myšlenkové pochody co nejvíce zjednodušili.

Neděle

Spojení s naším nejvyspělejším já bude hrát hlavní roli i v neděli. Diskuse mohou být dramatické, zraňující, nepříjemné. Dokážeme se povznést?


Pokud máte zájem o ryze osobní výklad na vaše 4 postupné otázky, napište na vyklad@energiezivota.com první otázku, datum narození a celé jméno společně s potvrzením platby 1 000 korun na číslo účtu 369369967/5500. Po přijetí platby budu na vaše dotazy postupně odpovídat. Mír v duši přeje georg


Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 14. do 20. srpna 2023269b - Horoskop na týden od 14. do 20. srpna 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 14. do 20. srpna 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 14. do 20. srpna 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*