Horoskop na týden od 14. do 20. března 2022

Dostane se nám pomoci, která obnoví naše naděje na lepší budoucnost a skoncuje s naší nervozitou z posledních dní. Budeme opět silní, plní energie, harmoničtí, láskyplní. Byť skrytý hněv v mnoha lidech stále bude bublat.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na týden od 14. do 20. března 2022.
Horoskop na týden od 14. do 20. března 2022. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Na druhou stranu budeme muset v lecčems slevit ze svých nároků. Některé věci zkrátka v tuto chvíli nebude mít vůbec smysl dělat, vyšly by zcela naprázdno. Ale jelikož víme, že naše šťastná chvíle přijde, prozíravě se nenecháme ničím odradit, i kdyby kolem nás panovaly sebevětší zmatky a nedorozumění.

Jakékoliv ztráty, které budeme nuceni odepsat, bude marné vysvětlovat lidem, kteří se s nimi nehodlají smířit. V závěru týdne se ale karta obrátí a čeká nás vítězná obnova našich sil, takže budeme moci starosti odhodit a vykročit na novou cestu.

I když nebude hned zpočátku růžová a klidná, nová energie nás bude posilovat, abychom to hned zkraje nevzdávali.

Sice nás bude čekat mnoho práce, ale budeme se moci spolehnout na své druhy na stejné lodi. Vzájemná podpora bude mocná. Ještě důležitější ale bude pečlivě zkoumat veškeré naše tahy dopředu, ať zbytečně neplýtváme silami.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se budeme moci spolehnout na pomoc. Obnovíme síly, něco zásadního pochopíme, i když vnitřní dishamornie se jen tak rychle nezbavíme.

Úterý

V úterý se nám zkazí nálada, naše výdaje rostou. Vzájemná podpora a pospolitost nás povzbudí.

Středa

Středa bude o něco lepší, i když prázdná. Plně se oddejme svému vnitřnímu záměru a neustupujme ani o píď.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se budeme cítit seberealizovaně, bude se nám dařit. V závěru dne ovšem můžeme očekávat tvrdý nápor, která nás může zranit a způsobit rozčarování.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude harmonický, čerstvý. V nitru naší duše budeme oslavovat. Večer se ovšem mohou objevit jisté zmatky.

Sobota

V sobotu budeme pracovat na své seberealizaci, obnovíme veškeré síly, i když něco budeme muset přehodnotit. My ale budeme vědět, že je to ku prospěchu věci.

Neděle

Neděle začne nepříjemně, protože některé věci se nám nebudou dařit. Budeme si muset dát pozor na jazyk. Závěr dne bude skvělý, protože si budeme notovat s lidmi na stejně vlně.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 14. do 20. března 2022269b - Horoskop na týden od 14. do 20. března 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 14. do 20. března 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 14. do 20. března 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*